Prebacivanje bodova sa prijemnog sa farmacije na neki drugi fax

Started by Bred, 02-07-2007, 13:01:29

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Masha

Ljudi, ucite i radite ono sto volite i volite to sto radite. Faramcija se u svetu ceni i gde god da odete i kazete sta studirate svi ce vam skinuti kapu. Strucnjaci u bilo kojoj oblasti cete biti ako ispunite ono iz prve recenice. Pozz  :wave:
P.S. Ivilija, otkud ti nisi na tehnoloskom ili PMF-u?

Girl

Mozda mnoge zanima da gledaju kako se ljudi prepiru, i da svako iznosi prednosti SVOG fakulteta, SVOG smera ili, uposte, SVOG misljenja, ali time ovde ne treba da se bavimo. Imamo svi bar po 18 god. pa da mozemo da stojimo iza svog stava, a da se ne dokazujemo vise nikome. Rekla si im, Ivilija, i neka, ali ovo je sada definitivno  :OFF

ivilija

Citaj postove iznad pa ces videti...i malo postova iz farmakologije pa cidi ko govori pozitivno o mojim stavovima ...za sta me zapravo i nije briga!!!
70f390t3567 08ot2!!! :twisted:
Ja ovde zavrsavam sa OFFom!!!

Roben

е лепо је што си завршила с OFF-овима  :cvet

а сад се људи вратите на тему
сваки наредни пост који нема везе с темом биће обрисан

Natza

e ovako ... dodjes tamo posle 11 poshto od tad je moguce bilo shta uraditi ..a pre toga uplatish tih 500 din. i lepo te zenica pita shto odustajesh i tera te da razmislish josh jednom :D onda opet malo kaze "shto neces kod nas" i tako ... sve u svemu da ti papir koji vredi tih 500 din i to je to ... samo molim te posle 11 i minut pre su svi jako nervozni  :wink: