"Nais" privlaèi goste prostorom za molitvu

Started by tarantulica, 22-07-2007, 13:22:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tarantulica



"Nais" privlaèi goste prostorom za molitvu

U nekada¹njem motelu, a sada hotelu "Nais" kraj Ni¹a, najveæem objektu te namene na panevrpskom koridoru 10 kroz na¹u zemlju, svojski se trude da ¹to du¾e zadr¾e tranzitne putnike iz Turske na njihovim dugim putovanjima iz zemalja zapadne Evrope do domovine i u obrnutom smeru.

Tome svakako doprinosi i to ¹to se u kuhinji priprema hrana po "turskim receptima", a za Turke-muslimane u "Naisu" je obezbedjen i poseban uredjen prostor za njihove molitve, istièe direktor hotela Pera Mladenoviæ.

On je predoèio da su gosti iz Turske ovog leta "zauzeli" svih 160 postelja u "Naisu" i da su restoran, kamping prostor, bazen i drugi objekti puni gostiju iz te zemlje.

I stalno prisustvo dvojice novinara turskog lista "Kurijet" je svojevrsna zanimljivost iz "Naisa".

Novinar Mehmed Uzun i njegov kolega iz istog lista u motelu su veæ dva meseca i ovde su, ne samo da izve¹tavaju za svoje novine, veæ i da se nadju "pri ruci" tranzitnim zemljacima uvek kada za to postoji potreba, a gosti koji dodju sa kuponom iz lista "Kurijet" u "Naisu" imaju popust od 20 posto za plaæanje tro¹kova boravka u motelu.

(Tanjug)

dirigent

Bio sam u Naisu pre pra Godina na par dana (da se razumemo ne zbog svaleracije).

      Tad je proradio bazen i kojesta jos. Odlican je Motel nema zbora

Bred

kad procitah naslov pomislih na Dzefri Najsa :siza:

tarantulica

Ja se secam "Naisa" kao rupe, gde je zuti sok uvek bio preskup i nikakvog ukusa  :bljak:
Za dve godine se ochigledno dosta toga promenilo  :pljes:

Wolf


Smrda

u,bre...sve putnici NEnamernici....hehehhehe...
lep marketinski poteza,mada malo bljutav za mene...

pig_am_am


darusaz

Сјајно! :) Наша гостољубивост нема премца!