Ivilija, srecan ti rodjendan

Started by Marina, 28-08-2007, 21:54:47

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Marina

Da polozis ispit i lepo se provedes u inostranstvu. I zavrsis fakultet, pa onda  :ziveli

cvjetic

srecan rodjendan! :ziveli
sve zelje da ti se ispune,i da dobijes vise tu vizu i da odes! :run

:~ :~ :~ :~ :~

Darker

Da digne¹ perèin :djavo
©alim se, da zavr¹i¹ pa da mi objasni¹ ¹ta æu u stvrai da radim kad zavr¹im ovo èudo :~ :cvet
Aj' ¾iveli :ziveli

Sole

sa srecom i zdravljem ovaj rodjedan nek' ti bude! :~ :ziveli :cvet
i jos da nam delis savete za negu! .blah. :>
[off]zar joj nije rodjendan sutra? ;-)[/off]

ivilija

Jes' mi rodj. sutra al je moja najdraza drugarica Mica htela da me iznenadi pa je ovo postavljeno juce...i jeste me obradovala jer se pakleno smorismo sa ovom kinetikom...
Hvala na lepim cestitkama  :ziveli
Darker...evo samo jos 3 ispita pa cu ti sve objasniti...
Cvjetic...hvala sutra idem nadam se po vizu...
Sole...naravno da cu nastaviti sa savetima...
pozz svima :cvet

tarantulica

Sreæan ti roðendan!  :cvet

Sve najlep¹e ti ¾elim,
svega ba¹ onoliko koliko ti treba  :happy:
(i da odgovara¹ na pitanja iz farmakologije
i kad ja re¹im da je spremam,
da mi neko olak¹a to (m)uèenje)
  :wink:

Ivana_89

Sreæan roðendan Ivilija!
Sve najlep¹e!  :cvet

...Zvezdana...

Draga, za najbolju guzu foruma, za Tetka Savetu po pitanju moze li patofiza za 20 dana,Waragic ili Dejl,i sta mi je ciniti sada?,za moju dragu Minu, za one ceduljice ljubavne sto mi ostavi one noci u tvom pansionu... :Bog,za uvek vesele zurke u pozitivnoj atmosferi sa najboljim ljudima :Bog, za suptilan savet mojima da zaborave na moj povratak u le :Bog,i zato sto si uvek vatreni borac u svemu,i brutalno iskren prijatelj,sa zeljom da mi jednom budes isti takav komsija,i za jos puno toga sto znas i sama...neka ti je SRECAN RODJENDAN...A SRECNA MI I TI BILA !  :ziveli :ziveli :ziveli :~ :~ :~

ivilija

Draga Tarantulice naravno da cu pomoci koliko god budem mogla i imala vremena...i ako me moje krhko ali produktivno znanje bude posluzilo...a valjda ce?!Hvala na lepim zeljama...
Draga Zvezdana...sta reci...bice i saveta, zurki, druzenja a nadam se i ispijanja komsijskih kafa....sve u svoje vreme...uuuuu ala vreme brzo prolazi a koa da sam juce upisala fakultet...a proslo je vec 6 godina...ccc...nego da prestanem sa patetisanjem!
Hvala vam svima na lepim zeljama!Veeeeeliki pozz i  :ziveli :thanx:

nasty girl

Srecan rodjendan i sve najlepse!!!

Al-Jasmina

 :cvet

Sve najlepse!
I da olabavi ta kinetika  :cvet
ipak je rodjendan...
:~ :~ :~ :~ :~ :~

philoserbiana