Pi¹taljka za lep¹i imid¾ policije

Started by Roben, 13-10-2007, 12:10:29

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Roben

Pi¹taljka za lep¹i imid¾ policije

Filipinska policija ¾eli da gradjani imaju bolje mi¹ljenje o njoj pa æe poku¹ati da popravi sliku o svojih 110.000 pripadnika, izjavio je njen novi ¹ef Avelino Rason, prenosi agencija Rojters.

Prvom merom predvidja se da oko 500 policajaca patrolira ulicama Manile opremljeno samo palicom i pi¹taljkom. Automatske pu¹ke ostaæe u spremi¹tima, a upotreba pi¹tolja preporuèuje se samo u sluèaju krajnje nu¾de.

Takodje æe biti zabranjeno no¹enje suvi¹e upadljivog nakita, bilo da su u pitanju zlatni lanèiæi, luksuzni ruèni satovi ili upadljivo peèatno prstenje kako bi se uklonila svaka sumnja o eventualnoj korupciji.

"®elimo da se vratimo onome ¹to je bitno. Nauèiæemo policajce da duvaju u pi¹taljku umesto da pucaju u vazduh", rekao je novi ¹ef policije koji je prethodno bio na èelu jedne specijalne jedinice. Takva strategija je bezbednija za na¹e sugradjane i ¾elim da oni policajce smatraju svojim prijateljima, naveo je on.

(Tanjug)

*


hulio_salinas



tarantulica

Quote from: Roben on 13-10-2007, 12:10:29
"®elimo da se vratimo onome ¹to je bitno. Nauèiæemo policajce da duvaju u pi¹taljku umesto da pucaju u vazduh", rekao je novi ¹ef policije koji je prethodno bio na èelu jedne specijalne jedinice. Takva strategija je bezbednija za na¹e sugradjane i ¾elim da oni policajce smatraju svojim prijateljima, naveo je on.

Veæ ih zami¹ljam kao ¾andare iz Sent Tropea  :trfr:

Wlada

Е да наши имају пиштаљке...Било би ово боље друштво

Ayrton Senna

Na¹i ne bi znali ¹ta da rade sa pi¹taljkama.

Zato je osnovno oru¾je(iliti oruðe) srpskog policajca PENDREK !!! :batina

pig_am_am

sta vam je? pa ja vise ne prolazim slavijom zato sto mi se sprzi mozak kad onaj jedan dune u ono, a jos ih je trojica  :K