Test : Pismono¹e

Started by Mashrum, 19-08-2007, 03:35:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Masha

#15
Nalazim se u vrlo nezgodnoj poziciji - pse i konje (dobro je sto i oni nisu ponudjeni) naprosto obozavam i planiram da u bliskoj buducnosti priustim sebi jednog jazavicara, a papagaja imam vec osamnaest godina i tako je dobar i divan i uvek me nasmeje i oraspolozi.  :hmm Ipak, Paja je Paja tako da za dobro biram papagaja . Macke, ove pitome, nisu ponudjene, a njih bih izbrala za lose( ne volem macke, izvini Smrdice, draga), tako da cu odabrati ovu divlju u vidu tigra.
Sve u svemu, posto sam dala materijala za jednu ozbiljnu psiholosku studiju, da rezimiram: za dobro - papagaj, za lose - tigar.
:wave:

Mashrum

@Ma¹o,¹to se tièe tvojih nedoumica..mo¾emo ih i zajedno izanalizirati..mada mislim da æe¹ uspeti to i sama kad proèita¹ re¹enjce.. Ne¹to dodaj,ne¹to oduzmi-i to je to..valjda.. :>

Elem, re¹enjce..

®ivotinje imaju bogata i kompleksna psiholo¹ka znaèenja, sa èitavim nizom pozitivnih i negativnih osobina i asocijacija..  .blah.
U scenariju koji dadoh, ¾ivotinja koju ste odabrali kao nosioca dobrih vesti predstavlja tip osobe koju zami¹ljate kao idealnog  partnera, dok ¾ivotinja koja donosi lo¹e vesti predstavlja tip za koji smatrate da bi vas bacio u oèajanje.

1. TIGAR-ARR
     Dobre vesti: Smatrate da biste bili najsreæniji sa ambicioznim i sna¾nim partnerom, koji ima nepopustljivu ¾elju da vlada.
     Lo¹e vesti: U¾asavate se buduænosti sa uobra¾enim, tiranskim partnerom koji se ¹epuri okolo kao gospodar d¾ungle i re¾i na svaki nagove¹taj podele kuænih poslova.

2. PAS
     Dobre vesti: Bespogovorna odanost i apsolutna vernost osobine su koje najvi¹e cenite kod svog partnera
     Lo¹e vesti: Vi se nikako ne mo¾ete uskladiti sa onima koji ¾ele svakome da ugode i pla¹e se onoga ¹to bi drugi mogli da pomisleè.

3. OVCA
     Dobre vesti: Sreænu buduænost vidite sa partnerom koji æe sa puno topline brinuti o vama.
     Lo¹e vesti: Pla¹ite se da biste mogli zavr¹iti sa dosadnom osobom vezanom za kuæu, koja se zadovoljava time da svaki dan provede na istom starom pa¹njaku.

4. PAPAGAJ
     Dobre vesti: Najvi¹e bi vam odgovarala prièljiva, zabavna osoba koja zna kako da vas nasmeje.
     Lo¹e vesti: Ni¹ta vas ne bi vi¹e nerviralo od brbljivog lenjivca koji je alergièan na svaku vrstu rada.

5. KORNJAÈA
     Dobre vesti: Va¹ idealan partner je ozbiljan, stabilan, i uvek uz vas kada vam je potreban.
     Lo¹e vesti: Moguænost da provedete ¾ivot sa u¾asavajuæe sporim, tromim partnerom predstavlja va¹u najstra¹niju noænu moru.

Ima li pogodjenih?  :prdajz:   :lol:  Slu¹am.. (http://nono9.us)


tarantulica

Dobre vesti: Smatrate da biste bili najsreæniji sa ambicioznim i sna¾nim partnerom, koji ima nepopustljivu ¾elju da vlada.

Lo¹e vesti: Pla¹ite se da biste mogli zavr¹iti sa dosadnom osobom vezanom za kuæu, koja se zadovoljava time da svaki dan provede na istom starom pa¹njaku.

Okili, meni ima logike  :cvet

katarina

 PAS

   Dobre vesti: Bespogovorna odanost i apsolutna vernost osobine su koje najvi¹e cenite kod svog partnera

PAPAGAJ

Lo¹e vesti: Ni¹ta vas ne bi vi¹e nerviralo od brbljivog lenjivca koji je alergièan na svaku vrstu rada.

Odabrala sam po tome koju zivotinju od ponudjenih najvise volim i mrzim! 100% istina!  :shock
Mrzim lenjivce!

Al-Jasmina

 :>
hahahah 100% true

mada sam se dvoumila da li da papagaj donese losu vest
ali slicno je..sporhodni lik ili lazy man =es equal  :~

malena

Ne mogu da verujem,tacno... Kako podsvest utice,pa to je strasno... I dalje ne verujem... :K

Ivana_89

haha

ovo je zanimljivo, ima istine  :>

Darker

Jok, ni¹ta nije pogoðeno :nene:

Sole

meni, Boga mi, pogodjeno!
posebno ovo za lenjivce  :box

Favis

OVCA

Lo¹e vesti: Pla¹ite se da biste mogli zavr¹iti sa dosadnom osobom vezanom za kuæu, koja se zadovoljava time da svaki dan provede na istom starom pa¹njaku.

100% tacno!

besno pile


Dobre vesti: Bespogovorna odanost i apsolutna vernost osobine su koje najvi¹e cenite kod svog partnera

pa kako drugacije    :K

jecapereca

Tigar- dobro, lose-papagaj
Dopada mi se resenje, ima istine - ne podnosim lenjivce...

sandric

dobro pas lose papagaj.....100% se podudara resenje sa mojim stavom

pig_am_am

dobre: ovca
lose: kornjaca

ko prstom u oko :K

philoserbiana

ovca za dobru vest,papagaj za losu  :run