Wlada izabran za predstavnika I godine

Started by Bred, 29-10-2007, 13:13:32

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

hulio_salinas

#45
Izvinjavam se, ali moram da odgovorim:

Vlado89, ja sam te takođe razumeo, i nisam onako odgovorio zbog tebe, ili sebe, nego zbog Wlade. Kada se budu približili rokovi, tenzija među studentima postaje nepodnošljiva. U tim trenucima svi napadaju svoje predstavnike, jer im je uvek neko drugi kriv. Izgovaraju se strašne neistine i neosnovane optužbe. Da bih zaštitio Wladu u tim trenucima, napisao sam kako je bilo. Znam da si se ti šalio, ali kako će neko treće (besno) lice da reaguje? Sutra će se neko, ne daj Bože, pozvati na tvoje reči i napasti Wladu bez razloga. Zato je bolje da sada svi znaju kako je stvarno bilo, jer će kasnije biti kasno za ispravljanje "krivih Drini". Znam da razumeš. Opusti se, druže. Nemoj da te pecka svaki post.

Btw, sviđa mi se tvoj post/humor. :cvet

Jasmina, ti već znaš: :ljubav: :cvet

Dare, :ziveli

vlada89

Ok onda, ja sam se i onako ponudio Wladi da cu mu pomagati u svemu sto mu bude trebalo i da na mene moze da racuna - ipak znam kolika je to obaveza... :cvet

Wlada

Нисам се надао оволикој подршци...
Хвала вам свима (форумашима са старијих година,а посебно колегама са прве године)је једино што могу да кажем!
Надам се да неће изгубити смисао после 50-тог пута  :K

Ksenija

Bravo za Wladu!Cestitam na izboru..ovo nije ni malo lak zadatak ali polako videces i sam...imas dobar primer u Huiliju i ostalima naravno... :pljes:

Maslacak

Jao i ja tek sad vidim!
Èestitaaaam!  :~  :~ :~
i SREÆNO!  :cvet

Stvarno oèekivano :>

Quote from: vlada89 on 30-10-2007, 23:16:20
Hulio, ne shvataj sve bukvalno, Wlada me je uostalom i razumeo, ja sam se samo zezao ali izgleda da je to ovde zabranjeno...

Meni nije zvuèalo kao zeza, delovalo mi je da si skroz ozbiljan, verovatno zato i Huliu :hmm  :>
Nije zabranjeno zezanje, ako se vidi da je zezanje :cvet

Enea


pig_am_am

a sad da uradis domaci za sutra!  :>