[Anketa]Studentski postpaid paket koji bi vam odgovarao

Started by Bred, 16-09-2007, 18:25:32

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tarantulica

"Dokupljujesh" je kljuchna rech... Ja bih nekako da sve ovo + podatke upakujem u 1000 dinara... :-)

salexandar16

Trenutno sam na Bel 50 tarifi...
Kada bi postojala Bel 75, to bi mi u potpunosti odgovaralo,tj. 60 minuta u mrezi, 15 van mreze, 75 poruka.

avgogh

meni je extra ova fora, uplatis 980+ na 064, i dobijas deset narednih meseci 50 poruka i 100 din kredita... uplatila sam to dva puta, a mislim da bi mi cetri takva bonusa bila sasvim dovoljna, sto znaci 200 poruka i 400 din kredita mesecno!

ares

najbolji paket biznet 300 umrezis se u oviru neke mreze, nema besplatnih minuta, poruka i drugih pogodnosti al zato razgovaram ko sa fiksnim! Pretplata 50 dinara mesecno! 1,10 para minut u grupi, a van grupe najvise izadje do 4 dinara! Ti bespaltni minuti i poruke su price za mazanje ociju. Ja licno razgovaram samo preko mobilnog fiksni vrlo vrlo retko i racun mi ne predje 1500 dinara! :wink:

igrackica

Na osnovu dosadasnjih racuna, treba mi oko 120 min u mrezi, oko 50 minuta van mreze, oko 600-700 poruka i oko 200 poruka za CG koje su sada 7 dinara!!!
Dakle, nema paketa u kome to moze da bude povoljno, najvise mi se isplati junior u kome je poruka 1 din, a sad je i poziv u mrezi 1 din, ali opet me unistavaju ove poruke za CG.
Nemam pojma, racun mi je enorman i sve je veci i veci svakog meseca, jos kad dodamo GPRS i parking, ihahahaj  a005
Btw Telenorov sam korisnik i necu da menjam br.
Ako neko ima ideju...