pomoc porodici, tnx na vremenu

Started by Enea, 04-02-2008, 20:22:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Enea

Bulletin koji moram da prosledim dalje...

"Solidarnost i medjusobna pomoc su neki od kljucnih principa kojima se vodi nas sindikat. U tom smislu vam dostavljamo ovaj apel za pomoc.

Nasa drugarica Biljana M, samohrana majka troje dece, usled uzasnih uslova zivota i rada dosla je u situaciju da nije u stanju da im priusti ni najosnovnije stvari potrebne za zivot. Zbog toga pozivamo sve one koji imaju nesto od stvari koje su toj porodici potrebne da kontaktiraju ASI i tako omoguce da Biljana i njena deca zive koliko-toliko pristojan zivot.

Biljani je potrebna odeca za njenu decu - bebu od godinu dana, sina od deset i cerku od sesnaest godina. Potrebne su joj patike/obuca za cerku, velicine 37 kao i pantalone velicine 24 - 25. Takodje, buduci da trenutno spavaju na podu udzerice koju iznajmljuju, potreban im je dusek, kao i grejalica koja bi omogucila zagrevanje ledene prostorije u kojoj provode najvise vremena tokom dana.

Molimo sve koji su u prilici da se odvoje od svoje stare odece ili obuce, kao i one koji mozda imaju stari dusek ili grejalicu koje ne koriste, da kontaktiraju ASI i pomognu Biljani i njenoj deci.

Stvaranjem ovakvih mreza solidarnosti, stvaramo osnove za bolji svet.

Anarho-sindikalisticka inicijativa
kontakt: [email protected] , 063/263-775 "

--
ehej, ljudi rekoh samo sam repostovala bulletin, bez ulazenja u to shta je asinicijativa.. mislim jedno je voleti punk, a sasvim drugo org...

setih se akcije iz osnovne kada smo staru odecju i igrachke skupljali i slali u Crveni Krst.. sada kada malo bolje razmislim, da ta tamo neka prodje pored kontejnera nashla bi i odecju i dushek za spavanje..

kako god.

mozete i obrisati post, zaista!
[ ja stvarno mislim da je u sadrzini istog sve osim apela za pomocj! ]

hvala na razumevanju.
izvinjavam se zbog svoje brzopletosti.
   

Bred

pa, ako je nekom pomoc potrebna ona je potrebna bez obzira na sve.
Ono sto se uopste moze dovesti u sumnju [ne mislim na ovaj slucaj konkretno] jeste ISTINOST nekog apela za pomoc i njegova opravdanost.
:wink: