Фестивал науке

Started by floret, 10-11-2007, 13:06:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tarantulica

Ok, kakvi su vam utisci?

Ja sam odu¹evljena, posebno delom o fizici  :happy:

Jedina zamerka je prostor gde se festival od¾avao....
Fenomenalno je sve smi¹ljeno, ali izgleda da nisu planirali veliku posetu....  :ohwell:

Darker

Upravo... D¾abe ¹to su fenomenalni experimenti, fenomenalni ljudi, kad ¹tandu za hemiju recimo, nisi moga ni da priðe¹... Ili bar da postave kamere sa video bimovima :ball2:

whatever

Тај скуп огледа `Између магије и хемије` се сваке године одржава на Хемијском факултету (у циљу популаризације факултета код средњошколаца), улаз је слободан, генерално увек буде гужва, али је централни амфитеатар на ПМФ доста велики, и буде све и на видео-биму, па ако сте пропустили нешто, свратите, заиста су лепи експерименти  :wink:

Girl

Hvala, What, na informaciji!  :cvet

Inace, ja sam se za 40 min jedva pomerila metar blize ulazu, a cekali su jos metri i metri... nisam imala vremena da cekam toliko.
:ohwell:

Bla_bla_blaaaa

Quote from: whatever on 05-12-2007, 10:38:08
Тај скуп огледа `Између магије и хемије` се сваке године одржава на Хемијском факултету (у циљу популаризације факултета код средњошколаца), улаз је слободан, генерално увек буде гужва, али је централни амфитеатар на ПМФ доста велики, и буде све и на видео-биму, па ако сте пропустили нешто, свратите, заиста су лепи експерименти  :wink:

Ja sam pre 2 godine bila...i bas je zanimljivo...samo sam zbog guzve bila skroz na kraju amfiteatra,ali srecom bio je video-bim...;)
Samo se ne secam kad je to otprilike bilo... :hm