Opljaèkana kuæa Miroslava Iliæa

Started by Bred, 13-12-2007, 11:41:26

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

 Kuæa Miroslava Iliæa u Beogradu sinoæ opljaèkana, za vreme koncerta koji je poznati pevaè narodne muzike odr¾ao u Areni.

Kako saznaje B92, pljaèka¹i su odneli oko 100.000 evra i odreðenu kolièinu nakita. Poznatom pevaèu Miroslavu Iliæu kuæa je obijena dok je pevao na koncertu u Beogradskoj areni.

Pljaèka¹i su upali u kuæu pevaèa sinoæ izmeðu 21 i 23 èasa. U to vreme u kuæi koja je nalazi u beogradskom naselju Vi¹njièka banja nije bilo nikoga. Razbojnici su u sobama razbacali stvari, name¹taj i tehnièke ureðaje, dok nisu prona¹li novac i srebrni nakit.

Da je reè o profesionalnim lopovima, svedoèi i èinjenica da veæih tragova obijanja kuæe nije bilo. Pretpostavlja se da je pljaèka organizovana danima unapred.

Po povratku sa koncerta, Miroslav Iliæ je razbojni¹tvo prijavio policiji, koja jo¹ uvek traga za poèiniocima tog kriviènog dela

b92
--

Malo bajato al zasluzuje komentar.
prosto nisam mogao da verujem kada sam ovo cuo??
bilo mi je i smesno i tuzno.
ironija.


tarantulica

Miroslav Iliæ je demantovao da je reè o 100000 evra i nije hteo da precizira ¹ta je ukradeno....

ThymusMedica

Mozda je bilo vishe, a mozda i manje...
sramota ga da kaze..
Ja nikad necu razumeti lopove, a sve ih je vishe i vishe.... :hm

_d.0.t_

pojavilo se brdo Robin Hud-ova sa greshkom.... kradu od bogatih, al' nishta ne daju sirotinji... tja..

mina-L

vrlo pametni lopovi,znali su da ce tad svi biti na koncertu...Presede coveku koncert! :ohwell:

Bred

od sad ce svi da se paze kad drze koncert  :wink:

Chef

Quote from: _d.0.t_ on 13-12-2007, 18:40:36
pojavilo se brdo Robin Hud-ova sa greshkom.... kradu od bogatih, al' nishta ne daju sirotinji... tja..
Tacnije na pola puta su da budu kao Robin Hud - kradu od bogatih, jos samo da pocnu da daju sirotinji.

pig_am_am

sta vam je. pa to je garant komsija  :>