Organska hemija

Started by Bred, 09-05-2006, 09:24:22

Previous topic - Next topic

0 Members and 26 Guests are viewing this topic.

Alnus Glutinosa

opet  :OFF
mislim da, ipak, sve to jednog dana dodje na svoje!!!

zivanshe


tuffy

pa ja mislim da ocene bas i nisu mnogo bitne jedino ako zelis da ostanes na faxu sto se tice zaposljavnja. Mislim neka sredina je skroz ok i pokazalo se do sada da su praksi uvek bili najbolji oni sa srednjim prosekom,a ovi sa preko 9 su teoreticari i dobri su za naucno istrazivanje ili predavanje i to... ja bi samooo da polozim ovo viseee kmeeeeeeeee  :'(  .grins. :][

zivanshe

:) drzim palcheve! svima koji od sutra odgovaraju organsku!

maki

E SRECNO LJUDI!!!!!!!

Coolgemini

Evo prve dobre vesti sa danasnjeg ispita :!Polozih O2 :~ :~sa leptiricem :wink:..Price o Vladi su se samo potvrdile jer je stvarno korektan i maksimalno tolerantan profesor..Nisam imao nijedan negativan osecaj na ispitu u smislu da sam se osecao kao da odgovaram u srednjoj skoli za neku ocenu.. :K..Skroz je opusten i sve cini da ti pomogne,a nikako osteti..svidja mi se njegov stav jer mu je stvarno stalo da se nesto zna i nece biti neprijatan na neku zbunjenost,vec samo strpljiv i spreman da ti pomogne..I naravno,pazite se lupetanja :!..tada moze malo promeniti izraz lica..vodite racuna sta mu pricate i ne dozvolite da vas zbuni..trazi veliku sigurnost i dostojanstvenost(valjda zato sto je i on takav) :K.
Srecno ostali :! :! :!

yeca

BRAVO COOLG; ba¹ mi je drago da si skinuo to s vrata!!!!!!!!!  :ziveli

Al-Jasmina

 :>
:V
Dakle Vlada nije Veliki Bauk?  :wink:
Ima li jos utisaka?

Coolgemini

Posto je otvoren novi podforum Organska hemija II,ovu temu zakljucavam...Sve sto vam nije jasno ili ako imate nesto da pitate u vezi O2,postavite kroz novu temu radi preglednosti u novom podforumu