Tina hoæe „por¹e“, a Kebi ne poma¾u ni „bensedini“

Started by Bred, 21-08-2006, 02:49:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

lijepa bosanka

Ciganka je ,al'najlepsa....aaaa..... :wink:
Ako druge manjine imaju sva prava,pa mogu i cigani.....nije lijepo da tako kazes... da ako je ciganka ne moze biti lijepa..... :(
Ona je meni mnogo lijepo,skladno  gradjena,ali to zavisi od osobe do osobe,jer licno ne volim "anoreksicne" zene koje nemaju ni jedan jedini atribut....znate na sta mislim... :lol2:

katarina

Svako ima razlicite asocijacije na rec "boginja"! Meni je to lepa, pre svega prirodna zena(bez silikona)! Ona to nije. Nisam htela nikog da uvredim time sto sam rekla(izvinjavam se prozvanima), ali meni ona deluje prljavo! Boginja je neko poput Seron Stoun(iz mladjih dana) i Dzulije Roberts!

I Lijepa, svako kome se peva, nek peva, naravno da svi imamo prava na to!

lijepa bosanka

Svakako!!!!  :wink: A mi cemo zavisno od raspolozenja da ih slusamo ili ne.....i naravno u kafani kod Darkera i Vladimira!!!!!  :wink: :ziveli

Dirk

Njeno telo izgleda fenomenalno
Ma znam da radi Tina ali to je tako lak posao i ne zamara i odlicno je placen
Ona ti je putovala svuda po svetu a nema ni osnovnu skolu
A ako imas pare stalno mozes da putujes upoznajes nove ljude,izlazis na ekstra mesta i mnoge stvari su ti dostupne koje bez para nisu a kada ti je zivot tako interesantan ne moze da ti smeta sto sa Tinom ne mozes da pricas kao sa intelektualcem a i nemate vremena i sigurno vam nece biti dosadno
Samo sam hteo da ti kazem da je njen zivot super i da je bas briga sto je mi intelektualci pljujemo a zivot polako prolazi
Samo da ti nisi ona Katarina sto sam je skoro bio upoznao zbog f..........

katarina

Onaj deo texta koji sam ja komentarisala se odnosilo na A. Kokic :) A ona je zavrsila meteorolosku. Sa njom mozes da pricas o vremenu, kao Englezi:)

Al nema veze...

P.S. Pa na nasem faxu na trecoj ima samo 3 Katarine, a ja se tebe ne secam, pogotovo ne da smo se upoznali zbog f.....(sta god to bilo:)

vladimir

Ljudi, Bred se toliko iscimao zbog chat-a, nemojte to ovde, ziv ti ja! :K

Btw, mislim da Tina ima tako krs pesme koje ni ja, kao okoreli narodnjak u pojedinim trenucima, ne mogu da svarim.Sto je najgore, deca od 3-4 godine pa navise itekakao znaju reci svih njenih pesama, a prepubertetlij(k)e tako kapiraju da se zivi ovde i stvaraju laznu sliku o zivotu jedne devojke kod nas ( kabrio porse, rubini, ovo-ono... ).Dzaba joj pare i njena putovanja kad ona na tim putovanjima nece svakako videti istorijske i kulturne znamenitosti, vec ce ici u soping da bi se vratila sa punim koferima markiranih krpica i da bi se time hvalila u emisiji tipa "Svet plus" ili "Grand show".
Za ovo malo zivota sam koliko-toliko obisao Evropu, malo sam dokacio i Malu Aziju i uglavnom se sa tih puteva vracao dekintiran, sa po par suvenira i razglednica, ali sa puno slika, utisaka i uspomena sa tih putovanja, siromasniji materijalno, ali srecniji i bogatiji u nekom drugom pogledu... :wink:
Svojevremeno sam iz sociologije u srednjoj ucio da novokomponovani bogatas sa malo obrazovanja najvise zeli ugled jednog profesora.I uvek ce mu zavideti, iako taj isti profesor ce uvek biti siromasniji novcem od tog novokomponovanog.Ali, novokomponovani ce uvek zavideti profesoru ( ili bilo kom intelektualcu ), a intelektualac ( ako je stvarno intelektualac ) nikad nece pozeleti da je novokomponovani.Barem je takva bila poenta iz sociologije.Mislite o tome... :)

Darker

o da. Kao ¹to jedan intelektualac NIKAD neæe po¾eleti spodobu poput Tine, Mine, Ane itd. ne bih ih g***vom motkom pipnuo... Ali odmakli smo se od teme...
©to se tièe ciganki, po¹to si se izvinila, Katarina, neæu brisati poruku iako je rasno motivisana (mada se u naèelu sla¾em sa su¹tinom poruke, ali mogla si biti malo suptilnija :wink:)
QuoteA ako imas pare stalno mozes da putujes upoznajes nove ljude,izlazis na ekstra mesta i mnoge stvari su ti dostupne koje bez para nisu a kada ti je zivot tako interesantan ne moze da ti smeta sto sa Tinom ne mozes da pricas kao sa intelektualcem a i nemate vremena i sigurno vam nece biti dosadno
To, naravno, dosta zavisi od toga ¹ta ti hoæe¹ od ¾ivota i od toga kakav si ti... Ako su materijalne vrednosti jedino ¹to te u potpunosti ispunjava, nemam ni¹ta protiv...

katarina

*.bem ga, Strelac sam! Sorry, jos jednom, hvatajte sustinu!