Tito:Crveno i crno

Started by Bred, 26-01-2008, 14:39:53

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

peho_atropin

Quote from: Duke on 05-02-2008, 13:15:44
Mi smo zrtve naseg nerada i suvisnog pametovanja glupih ljudi.

Kad je bilo dobro to smo morali svojom mrznjom prema ne znam ni ja cemu da zaje&emo, mozda smo i zasluzili ovo.

Mozda imamo i previse...

I upravo oni najljuci protivnici socijalizma u jugoslaviji koji su utehu svojoj nistavnosti nalazili u tome da ih drugi narod u jugoslaviji sputava u njihovim velikim mislima i velicini pa su zato tako jadni sada pretstavljaju najvece zrtve tranzicije i opet su jadni. Ali sada su uz to i ogorceni zato sto su izgubili svoje Hrvate ili Srbe ili kojegod koji su im bili dezurni krivci za licnu nistavnos
Voleo bih da suprotstavimo neke stavove u ovoj temi,Duke ali pre toga moram da razumem to sto si napisao.Pisi molim te,malo krace recenice i koristi znake interpunkcije a velika slova ne moras!Cisto radi nas sto volimo da pametujemo!PAMETNJAKOVIC MLADJI

dirigent

Dukeov post je zanmiljiv , donekle se slazem sa njim.
     Kako vreme prolazi za 100 godina istorija ce poravnati racune i ostace da je za vreme Tita bilo veliko vreme , a posle njega krize i ratovi i velike ambicije malih ljudi...
      A samo mi mozemo da znamo pravu istinu , ali ce nas smatrati za izlapele dede , kad je jednog dana nekom mladjem budemo pricali.
      Ironija... vreme sve pobedi na kraju...

Duke

Smisao je jasan, ko hoce da se udubi u temu, ko ima drugaciji stav, postovacu, neka ga napise pa mozemo da diskutujemo, potpuno racionalno i razumno.

A izvinjavam se na eventualnim greskama u pravopisu, ljudi smo... mislim da je smisao bitniji od toga da li sam napisao svaki zarez.