Palma i TV chat

Started by Masha, 11-06-2006, 11:57:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Masha

Evo jedne vrlo zanimljive poruke sa cheta TV Palma. Posto je bilo vrlo kratka lako se pamti: " Trazim devojku, ne pravim pitanje."  :lol:

vladimir


nasty girl

Quote from: masha on 25-06-2006, 17:53:55
Evo jedne vrlo zanimljive poruke sa cheta TV Palma. Posto je bilo vrlo kratka lako se pamti: " Trazim devojku, ne pravim pitanje." :lol:


pa takve poruke nisu samo na palmi nego na svim tv chat-ovima....

Masha

Pa ja nasty pretpostavljam da je i na drugim tv chat-ovima slicna situacija, a ja sam ovaj sasvim slucajno videla na Palmi. Znam ja da tu masa ljudi trazim devojku/decka, ali ovaj je bas zaglibio jer uopste ne pravi pitanje vec je u fazonu daj sta das!

nasty girl

ali to je strasno...ti ljudi mora da su pacenici kada ne mogu naci devojku-decka negde drugde nego na satanku na slepo...na svakom chatu je daj sta das... a najgore mi je kada vidim poruku tipa"decko 90 godiste trazi devojku za dopisivanje 91 ili 92 godiste"..i poruke tog tipa...

mislim da se treba zabrinuti za dolazece generacije... :` :`

Vampire 666

mene su sokirale poruke na mostu svojevremeno....kao da su sve autistichni ljudi pisali....

zoe

Ма та деца `90 `91 само се труде да изгледају одрасло... пубертет...вероватно ће многе једног дана бити блам кад се сете...а можда и неће...?

Vampire 666

more, ima tu i mnogo starijih.... :confused:

SandraD.

eh,sad kad bismo pričali o svim problemima današnjice,gde bi nam kraj bio.....a to je stvarno problem!!!!

lycos

palma vs sms__totalni debilizam!!!aktivan trazi pasivnog itd..koma..