Mobilni Telefoni

Started by Bred, 05-07-2006, 12:16:01

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

vladimir

Quote from: nelani on 19-10-2006, 17:24:56
Ja volim Nokiu, imam 6020. Dosta sam zadovoljna sa njom, aliiii prizeljkujem neki tel. na preklop! Oni su mi super, bas su pravi zenski telefoni. Imala sam jednu Nokiicu na preklop, ali mi se pokvarila nazalost... :'(

:stid: Sorry!!! :stid:

Ja imam Nokia 3510i, star je skoro 2 i po godine i skroz mi odgovara za moje potrebe.

hulio_salinas

Quote from: Darker on 20-10-2006, 10:55:45
Siemens, A 60, star dve godine, nikad nema dometa, ali zato se ne èuje ono pucketanje dok slu¹am player a sti¾e mi poruka... Super je mobilni :K :K :K :K :K
Sad æe pretpostavljam KI da ka¾e par reèi na tu temu

zbog ovakvih postova, ova mrsava tema ce dobiti jos jednu granu:

"Telefoni Oldtajmeri!!!"

zoe

Sony Ericsson k700i  :)

avgogh

nokia 6030... skroman telefoncic... a o cemu mastam - pa o najboljem!  :K a dok to ne budem sebi mogla da prijustim, onda cu se zadovoljiti bilo kakvim...

Korisnicko Ime

Quote from: Darker on 20-10-2006, 10:55:45
Siemens, A 60, star dve godine, nikad nema dometa, ali zato se ne èuje ono pucketanje dok slu¹am player a sti¾e mi poruka... Super je mobilni :K :K :K :K :K
Sad æe pretpostavljam KI da ka¾e par reèi na tu temu
Nisanim te sa krova zgrade

stef

 Nokia 6600. 2 prelepe godine traje vec nase druzenje.Nikada me do sada nije izneverio.Keva telefon! :Bog

nelani

Quote from: vladimir on 20-10-2006, 13:51:32
Quote from: nelani on 19-10-2006, 17:24:56
Ja volim Nokiu, imam 6020. Dosta sam zadovoljna sa njom, aliiii prizeljkujem neki tel. na preklop! Oni su mi super, bas su pravi zenski telefoni. Imala sam jednu Nokiicu na preklop, ali mi se pokvarila nazalost... :'(

:stid: Sorry!!! :stid:


Hahahahaha!  :lol2: :lol2: :lol2:
Ma, opusti se!Verovatno bi se pokvario i  da je  bio kod mene.Ali, stvarno je neverovatno koliki si tada bio baksuz!   :K

vladimir

'Bem ti telefon na preklop! :K :K :K :K :lol: :lol: :lol: :lol:

Darker

E riknjavao ovaj moja malac (Mobilni!!), i ja zajmio od KI-a neki fenserskiji na par dana... Da vidi¹ kako sad ovaj moj siemens ¹ljaka!!! Upla¹io se jadni mi¹ da ga se ne ratosiljam...

Smrda

ja bas volim telefon na prekloop......... :~

vladimir

Ma super su oni, samo ¹to mi je serviser rekao da kod njih je veæi rizik od pucanja flat'a nego kod ovih drugih... :hm

Smrda

to sam i ja cula,ali da su lepsi,lepsi su...

dyki

Quote from: Korisnicko Ime on 20-10-2006, 19:03:06
Quote from: Darker on 20-10-2006, 10:55:45
Siemens, A 60, star dve godine, nikad nema dometa, ali zato se ne èuje ono pucketanje dok slu¹am player a sti¾e mi poruka... Super je mobilni :K :K :K :K :K
Sad æe pretpostavljam KI da ka¾e par reèi na tu temu
Nisanim te sa krova zgrade

ja cu da te cimnem kad izadje i da ti ga namestim da imas lep pogled!!!!! :):):) ja slicno k'o KI (Nokia 6630) ali mrziiiiiiiiiiiiiiiim nokie! jes' da je do j... ali ih mrzim :) kad bi bila neka Motorola u tom rangu  da se pazari rado bih je uzeo...

sandric

ja imam samsung d500,rado bih ga menjala ali sam ga dobila na poklon

Dread Lord

Ja imam Nokiu 6230 sada treba da kupim Nokiu N70