Odg: Избори за представника прве године

Started by buu, 26-03-2008, 20:58:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

buu

e? pppprrrrreeeettteeerrruuujjeessss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! prekini vise! :cvet

Raymond

Ne mogu da verujem kakvi se imbecili javljaju na ovom forumu.

A koliki su moroni govori to sto su ostavili mejlove otkrivene za javnost.

Sada dragi studenti mozete lepo videti da je zezanje vas kolega Jovan Djordjevic ciji broj indexa mozete lako saznati ako pogledate spisak, recimo za vezbe iz fizicke hemije, pa vi vidite sa kime cete u buducnosti saradjivati.

Ali momci su opasni, oni zele da se biju!  :wall:

A shvatice da je Bg mali grad i da se sve brzo sazna.

Ja bih zamolio Administratora da poobrise sve postove ove dvojice da ne kalja ostale studente i clanove foruma.

zezanje

Quote from: Raymond on 26-03-2008, 23:11:27
Ne mogu da verujem kakvi se imbecili javljaju na ovom forumu.

A koliki su moroni govori to sto su ostavili mejlove otkrivene za javnost.

Sada dragi studenti mozete lepo videti da je zezanje vas kolega Jovan Djordjevic ciji broj indexa mozete lako saznati ako pogledate spisak, recimo za vezbe iz fizicke hemije, pa vi vidite sa kime cete u buducnosti saradjivati.

Ali momci su opasni, oni zele da se biju!  :wall:

A shvatice da je Bg mali grad i da se sve brzo sazna.

Ja bih zamolio Administratora da poobrise sve postove ove dvojice da ne kalja ostale studente i clanove foruma.
hmm pa ono ja sam razmenjivao pm sa nekim baticom ovde isto i rekao mu
i broj indexa
327
slobodno javite se kolege

zezanje

Quote from: Raymond on 26-03-2008, 23:11:27
Ne mogu da verujem kakvi se imbecili javljaju na ovom forumu.

A koliki su moroni govori to sto su ostavili mejlove otkrivene za javnost.

Sada dragi studenti mozete lepo videti da je zezanje vas kolega Jovan Djordjevic ciji broj indexa mozete lako saznati ako pogledate spisak, recimo za vezbe iz fizicke hemije, pa vi vidite sa kime cete u buducnosti saradjivati.

Ali momci su opasni, oni zele da se biju!  :wall:

A shvatice da je Bg mali grad i da se sve brzo sazna.

Ja bih zamolio Administratora da poobrise sve postove ove dvojice da ne kalja ostale studente i clanove foruma.
a i najjace da cu da krijem email od bilokoga ovde
ili bilo sta
a ti batice posto si ozbiljan tako slobodno se javi,znas kako se zovem i to,snalazljiv si vidim,pratis mi istoriju postova i gledas profil
kakvi magarci ozbiljni jebote neverovatno
vi niste normalni mislim
potresate se oko foruma
trebate da razmislite dobro najozbiljnije
da izadjete malo i ne znam
trcite setajte,opijajte se,hranite ptice

Bred

Vas dvojica ste mi dosli kao kec na desetku.
Dakle, o ovome sam ja pricao kada sam rekao da se neke stvari iz korena ovde moraju menjati i da moramo biti mnogoo stroziji i da ja vise necu tolerisati neka ponasanja i desavanja.  :wink:
Nazalost ne mozemo ocekivati da svaki korisnik se ponasa onako kako bi ocekivali od akademskih gradjana.
Zezanje i Nesho, morate nauciti da se ponasate kao i da ovo nije kafana a sumnjam da se ponasate ovako kako se ovde ponasate kad dodjete kod nekog drugog u kucu, u goste.
:wink:
Par koleginica je prijavilo vase krajnje neprikladne privatne poruke koje ste im slali.
Ja vas vise necu opominjati, sledeci ko mi se pozali na vas, dobijate vaspitni ban :!
Nikada necu dozvoliti da bilo koji pojedinac/ci ugrozavaju rad foruma kao i da uzurpiraju  druge  clanove.
:nonono:
:wink: