Mu¹karci ne vole mr¹ave devojke

Started by Bred, 11-08-2008, 17:43:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mirror-girl

Ja volim lose muskarce da ucinim dobrim,a posle ih...necu reci sutnem,...recimo ispratim..Salim se...U vezi sam uvek ja ona Losa :),a on dobar,to je zakon!

A sto se tice iznenadnog i extra brzog mrsavljenja mogu reci samo bljak! Ostane kao kostur sa dronjcima...
Ja ne znam odakle ta tolika fama,mozda ja nisam najbolje upucena,u sta sumnjam,ali mi je opet ne shvatljivo kako neko ne moze dobro ,cak i odlicno da izgleda ako zivi jedan zdrav zivot koliko je to danas moguce,hrani se zdravo-ne mislim da hranu za ptice,i slicne gluposti(zrnevlje,musli i bla bla)i naravno bavi se nekom fizickom aktivnoscu...Osim ako nije u pitanju genetika,onda u to ne ulazim...

frckica-j

Hm, lose u kom smislu?  :hmm

A i nesto veca kilaza ima svojih prednosti.
Recimo manji rizik od osteoporoze.
Povecan imunoloski odgovor.
Punije osobe su boljeg raspolozenja, vise uzivaju u zivotu i manje padaju u depresiju.
A cika Frojd je rekao i sledece:"Apetit za hranu je isti kao apetit za sex. Osobe koje imaju povecan apetit imaju i povecan libido." (Ucili od sociologa perverta.)




mirror-girl

Pa lose,ono nadmene,bezosecajne itd...Pa posle samo suzice lete...he he bas sam  :plez

A ti izgovori za vecu kilazu su samo izgovori...Nista ne valja,ni mnogo,ni malo,vec zlatna sredina...
A Frojd lupa gluposti...A cak i da ne lupa,opet veliki apetit ne mora da uvek ima za rezultat veliku kilazu...Vazan je metabolizam,a moj je bas brz...Samzem svasta,ali znate ono-moja pantljicara imam pantljicaru,pa dok se njih dve nahrane ,za mene ne ostane mnogo...
Sto se tice libida-i mrsaviji ga imaju i to povecan-ili sam ja vunderkind :)

frckica-j

HIHIHI!

Ovo gore su bile naucne cinjenice! :lol:

Ma, najbitnije je da se covjek osjeca dobro u svom tijelu. A ukusi su razliciti. I zbog toga je zivot sjajan!

mirror-girl