Fakultetsko dvoriste

Started by vlada89, 20-01-2008, 17:50:19

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Fodi

Evo POZIVA. Da li ponude jos uvek vaze?

Napravili smo novu bastu i sad treba biljke iz stare da se prenesu u novu. Jel te. Pa ako ste.... onda... dobrodoschli.
Na PM molim
Hvala

Prelazim iz Nikondzija u Canondzije.
Znam da to vecini nista ne znaci.... zato mi je i lakse HEHE

Adonis_Vernalis

E, Fodi, ajd kad iz Nikondzija predjes u Canondzije, Nikonom slikaj Canon i zameni avatar...  :~

Weishaupt

Dosao i taj dan da Fodi napusti Nikon bar na kratko, pa sta drugo nego da ti kazem Dobrodosao u Canondzije!  :wink:

Fodi

Evo ljudi doslo doba.... sutra su zavrsne pripreme za premestanje baste, a prekosutra bi trebalo vec da se krene u akciju. Na zalost nisam bio u mogucnosti ranije da vas obavesti jer se u proteklih par dana izdesavalo, velikom brzinom, nekoliko kljucnih svari vezano za bastu. Sve u svemu (SUS) ja bih sutra trebao da znam da li ima interesenata za pomoc oko baste. Prekosutra, izjutra bi radovi trebali da pocnu. Verujem da bi sve trebalo da bude gotovo za jedan dan, uz vasu pomoc, ali ako ima onih koji vole da sve bude cakum-pakum (C-P) mozemo da produzimo i na dva dana, ali ne garantujem za rostilj. Ili garanujem. U svemu ovome bi trebalo da nam se pridruze i kolege ass. sa drugih zavoda, necu da navodim sa kojih, vec dodjite pa vidite tj. pomognite.

Enea