Odg: Postavite pitanje! A neko ce valjda dati odgovor na njega!

Started by Masha, 19-05-2008, 19:50:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Masha

Quote from: BredVas dvojica ste mi dosli kao kec na desetku.
Dakle, o ovome sam ja pricao kada sam rekao da se neke stvari iz korena ovde moraju menjati i da moramo biti mnogoo stroziji i da ja vise necu tolerisati neka ponasanja i desavanja.
Nazalost ne mozemo ocekivati da svaki korisnik se ponasa onako kako bi ocekivali od akademskih gradjana.
Zezanje i Nesho, morate nauciti da se ponasate kao i da ovo nije kafana a sumnjam da se ponasate ovako kako se ovde ponasate kad dodjete kod nekog drugog u kucu, u goste.
Par koleginica je prijavilo vase krajnje neprikladne privatne poruke koje ste im slali.
Ja vas vise necu opominjati, sledeci ko mi se pozali na vas, dobijate vaspitni ban!
Nikada necu dozvoliti da bilo koji pojedinac/ci ugrozavaju rad foruma kao i da uzurpiraju  druge  clanove.

Ovaj post Bred je napisao u martu mesecu, dakle pre 2 meseca. E sad, posto je ova opemena pisana u temi vezanoj za izbor predstavnika prve godine, mozda Bred ovo besomucno otvaranje glupiavih tema bez ikakvog smisla, a od strane ljudi koji su pomenuti u njegovom postu, smatra napretkom jer su sada one locirane u Bla Bla podforumu. Ja sam zakljucila da se jedino Recycle bin ovde razvija tako da ne shvatam kako su korenite promene, a koje je Bred u svom postu promenuo, urodile plodom.
Pitanje bi bilo sledece - Brede, da li sada razumes o cemu su "ustanici, pobunjenici i galamdzije" svojevremno pricale i sta su mislili kada su pominjali redukciju dela za odmor mozga? Ako i sad ne razumes poentu onda se zapitaj zasto je i Adonis, jedini profesor koji je od pocetka bio ovde i davao svoj doprinos, digao ruke.

Bred

Prestani da zloupotrebljavas druge teme da bi mi se obratila, imas pm.
A ni na pm neces dobiti odgovor jer nemam nameru da se ponavljam.
I ne vazi samo za tebe.
:wink: