Tukli devojèicu i terali je da jede travu

Started by Bred, 17-05-2008, 13:22:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

wolfeitzckie

ma jedina razlika izmedju ovoga i toga kad sam ja bio klinac je sto sad imaju kamere

Darker

Brate, monstrum je na leèenju, gde i pripada bolestan èovek. Ove devojèice nisu bolesne, kao ni junak sa poèetka prièe... Inaèe, mislim da je junak likvidiran 90-ih u saèeku¹i...
To je danas realnost...
U 6-oj je svojevremeno u moje odeljenje upalo 5 raspomamljenih riba iz neke druge ¹kole i krenulo da mlati jednu od na¹ih. Na¹i junaci i junakinje su stajali okolo i navijali...
Ribe su inaèe mnogo surovije od tipova, kao i najvi¹e odgovorne za ¹ovinizam i ptarijahalnost, ali to je veæ neka druga tema...
©to se tièe mlaæenja dece-najbolji naèin da oèvrsnu i da postanu jo¹ neosetljiviji...
Wolf, to i ja ka¾em...

wolfeitzckie

#17
Quote from: Darker on 17-05-2008, 17:46:05
Wolf, to i ja ka¾em...

e pa sad tek vidim, nisam ni citao komentare, samo vest, al znas kako kazu anglo-saksonci, great minds think alike   .blah.

ma da, sve smo to radili, ili ucestvovali ili gledali (ili gledali iz kante), ja se secam i napasanja travom, a bogami i bacanja u kante, samo je sve to bilo sakriveno, a sad lepo snimis i baci na jutjub.

a to sto klinci to rade, pa takvo nam je drustvo, tako i matori misle, samo se deca jos nisu naucila da se pretvaraju.

3OPAH



Ma dajte bre, to je vec preterano. Bacanje u kante, pasenje trave... c-c-c... Strasno stvarno.


Bogami u mojoj okolini toga nije bilo.


I eto sutra kad mi dete podje u skolu, upisujem ga pravo u privatnu...



shmizla

Ja bih ih pretukla, onako krvnicki, da za ceo zivot upamte te batine, i to javno, na sred Terazija... da svi lepo vide, pa onda na popravni rad, par godina... A te njihove roditelje, i njih na izdrzavanje kazne... Pa kad bi prvih par puta takvi dobili packe, ne bi vise maltretirao ko koga hoce, dvaput bi razmislili... Batina je iz raja izasla...  :batina

Darker

E Zoki Zoki, pa kad se kod nas pojave masovnije privatne ¹kole(gde neæe biti fora da ti dete zavr¹i - zato ¹to si platio), podeliæemo se na geto-koji æe iæi u dr¾avne, i gde æe deca pasti travu i na aristokratiju, èija æe se deca fino oblaèiti i iæi u privatne ¹kole i uèiti francuski od prvog razreda...

joe13

I u Titovo vreme su postojale skole(postoje i danas) koje su kao sto kazes 'drzavne' i u kojima se uci francuski od prvog razreda(Ribnikar),mislim da to i nema toliko veze sa podelom drzavno-privatno,vec sa opstom klimom u drustvu,odsustvom kontrole-a tada nema straha da se zadje u sve sta nabujalim hormonima moze da padne na pamet(UVEK se pokaze DA NEMA NA STA NA IM PADNE :>).
Dokle god im se sa TV i ostalih dostupnih medija servira svasta bez cenzure,dok su sve napadne i izgledaju kao ponistene taksene marke i vide ceo svet u liku Paris Hilton ili tucu 1:1 u stilu americkog rvanja sa FOX-a,ostace takvi.
Citala sam nedavno da njih manje od 30% zna gde je skolska biblioteka,u recniku imaju po 300 najfrekventnijih izraza,za to imam samo jednu rec-ZAKRZLJALOST :>
Sve u svemu-za sve zlocine ovakve vrste nad vrsnjacima treba da budu adekvatno kaznjeni i sto da ne -zigosani kao 'bullies",naucimo nesto od onih sa Zapada i dobro,kako da se tretiraju ovakve devijacije kod mladih maloletnika.
Strasno je sto pocinioci ovog monstruoznog bala u Pirotu zbog underage-a nece videti nikoga od soc.sluzbi jer su pod zastitom opsolentnih zakona.To je jos veci zlocin prema zrtvi-nema zastite ni od koga.

3OPAH



Ma zalostno je sto takva podela u Srbiji (Beogradu) skoro vec postoji.


Inace trebalo bih malo prevaspitati te klince, a bogami i njihove roditelje.

3OPAH


Btw, ako se upisuje u privatne fakultete, da bi se lakse zavrsile studije (sto ni ne sumnjam), mislim da kod osnovnih skola to nije primarni cilj.

Imao sam srecu, da provedem 10ak meseci u Nemackoj ziveci u siromasnom predgradju Kelna u naselju punom emigranata iz Rusije, Turske i Irana.

Do tada imao sam slicno misljenje o privatnim osnovnim skolama poput tebe, ali kad sam se nasao u busu sa decom koja su isla u skolu, znaci to je bio pakao sta su radili, pa eto mislim, da je ipak bezbednost glavni razlog za upis u privatne skole.

:hm

Darker

Pa i ja ka¾em da je bezbednost glavni razlog :hm
Samo ¹to tu bezbednost ne mo¾e ba¹ svako da plati i onda se desi logièna podela na geto i aristokratiju... Ako ima¹ lovu, dete æe ti biti(koliko-toliko, ne zaboravimo da i bogata deca gledaju iste filmove i imaju istu ma¹tu, samo ¹to su jo¹ opremljena raznim skupim tehnièkim stvarèicama)bezbedno, pre svega zato ¹to roditelji tim novcem kupuju garantovanu bezbednost, odnosno, oni praktièno kupuju ODGOVORNOST drugih roditelja ili ¹kole, a deca su besna i luda pa su besna i luda...
Posebna prièa su devojèice-delikventi, koji su od roditelja (najverovatnije razvedenih) vrlo rano shvatili da je ovo surov svet u kome nema mesta za barbike, ne¾nost i roze boju, veæ su barbike zamenili cigaretom, roze-crnom bojom, a ne¾nost-nasiljem kao jedinim sredstvom afirmacije u d¾ungli osnovne/srednje ¹kole...
I to najèe¹æe kao sredstvo samoodbrane - ako sam najjaèa, mene neæe dirati...

zerocool

Nije bitno da li je privatna ili drzavna skola, jer se ovo nije desilo u skoli, a i da jeste, opet ko zna sta se desava van nje. Deca su dokona, treba im po 1 poen iz maternjeg jezika i matematike za prolaz na prijemnom, pa meni je to dokaz da i nadlezni znaju kuda vodi ovaj brod :hm.
Meni se desilo da su se u nekom autobusu potukla dva klinca, naravno da su se muskarcine krile iz svojih zena, niko se nije oglasavao, na kraju sam ja pocela da urlam na njih jer su u carci zakacili moju mamu. Mogla sam da popijem batine, srecom stali su, a od tada dan, noc nosim suzavac, pa nek me hapse, ali bar sam delom zasticena

pig_am_am

ma ja cu svoje dete odmah cim prohoda da upisem na aikido.

plus cu i ja da treniram ponovo, pa nek nas pipnu  :*:

Bred

Novi sluèaj nasilja meðu uèenicima
| Izvor: B92
Beograd -- Uèenicu sedmog razreda O.©. "Du¹an Jerkoviæ" u U¾icu pretukle su dve devojèice i jedan deèak iz iste ¹kole, a nastavnik kome se po¾alila nije reagovao, pi¹e "Blic".

Kako list navodi, uèenicu V.M. su preksinoæ u ¹kolskom dvori¹tu, a zatim u obli¾njoj ulici, pretukle dve uèenice ¹estog razreda i jedan osmak. Prema reèima devojèice, u hodniku je srela nastavnika fizièkog faspitanja i isprièala mu ¹ta se desilo, a on joj je odgovorio: "Tuci i ti njih!"

Lekari su, posle incidenta, devojèici konstatovali kontuziju trbu¹ne duplje zbog èega je devojèica povraæala krv.

Darker

U jbt, sad su otkrili toplu vodu, da se u ¹koli de¹avaju tuèe i maltretiranja... wow!!
Jbni novinari, otkrili temu koja je zanimljiva i koja æe sad da prodaje novine...