Pitanja vezana za upis 08/09

Started by jeckili_cg, 24-11-2007, 19:57:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

EddieH

pa pitam da li je bilo proslih godina prepisivanja,naravno da se ne uzdam u to ali cisto da se informisem

Ivana_89

ja sam danas samo malo pogledala matu, sad cu da pogledam neke zadatke iz analiticke i da obnovim formule
sutra cu isto samo da prelistam svesku i to je to... pa koliko uradim...

analiticka geometrija mi je najgora oblast  :ninja:

Scharlize

Meni se cini da mi je matematika ok,ali iz hemije uopste ne blistam,opsta i neorganska nisu problem,ali organska...Uzas...Al' sta je tu je sad...

buu

 :cvet
Quote from: mihajilo on 29-06-2008, 16:44:47
         O0       I can do it  :K
Naravno da mozes!!!  :~ Verujemo mi u sve vas!!!
Eddieh: Uopste nisam za prepisivanje, ne rizikuj!  :batina
Ivana 89: Slazem se sa tobom posto je tek sutra u 15h. odvratno, ali sta cemo!
Scharlize: Matematika, dobro i organska prave razliku! Organska ce biti teorija, pa ti je sigurno ostalo nesto u glavi!  :cvet

Sada vam savetujem svima: Lezite ranije, opustite se uz dobru muziku i kupku, za dorucak od mame trazite omiljeno jelo, smireno i bez panike na vreme krenite na ispit...  :wink:
I naravno ne zaboravite da ce sutra mnogi misliti na vas!  :cvet

Scharlize

Pa hvala vam svima koji mislite na nas... :cvet I naravno,kad sve prodje,javljam kako je bilo... Ma bice sve u redu,mora da bude... :wink:

marijabgd88

iz analiticke je bio onaj jedan zadatak od tri poena... to mu dodje neki od poslednjih zadataka iz zbirke iz te oblasti... pogledajte to...

buu

#531
Ako ne stignete da provezbate analiticku, makar pogledajte na koju foru se radi koji zadatak, a u krajnjem slucaju, naucite nesto napamet!!!  :smekerica:
Quote from: Scharlize on 29-06-2008, 21:11:26
Pa hvala vam svima koji mislite na nas... :cvet I naravno,kad sve prodje,javljam kako je bilo... Ma bice sve u redu,mora da bude... :wink:
Ma vodite nas na  :PI: kada sve to prodje  :K
Ne sumnjam da ce sve biti ok!!!

Mihajilo kako je bilo na h?  :>

Bred

#532
Pa fino, 10+ strana za 3 dana. :face:
:K

Quote from: Wlada on 26-06-2008, 18:35:33
Ивана 89 је наша стара познаница, њој држимо посебне палчеве  :K
Quoteforum je extra!!!
био, док првих 40 нај-постера није престало да долази...сад је бледа сенка...
Da, bilo je promena a promene su neophodne.
Sam forum je za sada namenjen studentima, oni imaju priliku i mogucnost da pomazu jedni drugima postujuci pravila foruma, da li ce te to da iskoriste ili ne-njihov problem i ja s tim nemam apsolutno nista.
:wink:

Quote from: Wlada on 26-06-2008, 18:47:32
Quote from: buu on 26-06-2008, 18:39:42
pa sada dolaze neki novi!!!
Нови мање квалитетни... Небитно, нисте били ту раније.
To je problem na svim malo vecim forumima. Ljudi koji imaju dosta poruka umisle da mogu sve, izdizu se do nebesa, cak bi da s visine gledaju i one koji su forum napravili i od njega nesto stvorili. Pricam generalno. A to nigde nije moguce niti ce ikad biti moguce.
Svako pise prvenstveno zbog sebe pa zbog drugih, ako zeli da pomogne.
Takva pomoc se daje ne ocekujuci APSOLUTNO nista zauzvrat.
Jednostavno-ili hoces da pomognes ili neces. Treceg nema.  :wink:
Ono sto je cesce jeste da svako gleda samo sebe, po principu ko nono3 druge ...
:K
Ali, i na to smo se navikli.
:wink:
A to da li je neko kvalitetan ili nekvalitetan clan je stvar subjektivne procene i nije za javno polemisanje. Svi clanovi su dobrodosli dokle god postuju pravila i "vlast" na forumu/sajtu ...

Quote from: Wlada on 26-06-2008, 18:47:32
Што се тиче броја студената који факултет прима, не би никако ваљало да се повећева, и ја се најискреније надам да неће.
Много студената води ниском квалитету наставе, низак квалитет води спуштању критеријума, који снижава ниво знања, који би био штетан за тих додатних 50 људи, него за целу генерацију, па и саму струку.
Схватићеш колико професија фармацеута мора да се чува, себично, најсебичније...
Broj studenata ne mora apsolutno da ima veze sa kvalitetom nastave, da vas podsetim da je nas fakultet ranije primao i po 500 studenata.
Problem je nicanje fakulteta/odseka po drugim manjim gradovima u Srbiji i sledstveno snizavanje kriterijuma na istim.
O tome je vec diskutovano.
Kad sam ja konkurisao , bilo je i po 800 prijavljenih kandidata za tadansjih 300 mesta a pre toga je cifra dostizala i broj od 1000 prijavljenih.
:wink:

Quote from: nasty on 27-06-2008, 10:47:04
Caos svima!Gdje da nadjem prijemni ispit iz 2007. god iz hem ,farmacija u bg?

Sad je verovatno kasno ali takvi testovi se nalaze u temi Primer testa iz hemije za prijemni  (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,306.0.html).

Mihajilo, castimo se.
:wink: :ziveli :K

A sad se izvolite premestiti na temu Prijemni ispit 2008-e i tok upisa (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,14288.0.html)

:cvet