Ljubav i svemoæni Internet

Started by Bred, 30-07-2008, 20:11:37

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Jedan Amerikanac koji je u podzemnoj ¾eleznici u Njujorku ugledao "¾enu svojih snova" uspeo je da je pronaðe meðu osam miliona ¾itelja tog grada zahvaljujuæi Internetu.

Patrik Moberg se na prvi pogleg u njujor¹kom metrou smrtno zaljubio u jednu devojku koju je ugledao samo na kratko, ali u op¹toj gu¾vi i ¾urbi, koja tu uvek vlada, nije uspeo da doðe do nje.

Dovitljivi mladiæ odmah je do¹ao na ideju kako da je pronaðe. Postavio je sajt na Internetu na kome je objavio opis pomenute devojke.

Nije se dvoumio da zatra¾i svu moguæu pomoæ kako bi prona¹ao "devojku svojih snova", izgubljenu meðu osam miliona stanovnika Velike jabuke.

Samo 48 sati nakon postavljanja sajta, zahvaljujuæi velikom interesovanju koje je njegova akcija izazvala, Moberg je prona¹ao devojku iz podzemne ¾eleznice.

Devojka se zove Kamil Hejton, Australijanka je i radi u Bruklinu.

Kako prenose agencije, njihova ljubavna prièa, na¾alost, nije potrajala, ali dvoje mladih su nakon upoznavanja ostali prijatelji.

b92

--
:)):

dirigent

Mi smo dobili zakon o pracenju interent aktivnosti , tako da ce i kod nas to biti izvodljivo.

   Uzgred trazi se Bred !!! ziv ili mrtav !!! Molim sve koji nesto znaju o doticnom da mi jave putem tatarskih konja.

Bred

tu sam ja ...
:K

lm, meni je ova prica tako simpa da ne treba da je kvarimo pricama o teorijama zavere, bii, cii, itd ...

:wink: :K

maYes

divno je da se neko toliko potrudio...  :wow: kakve sam je sve ljude vidjala po tramvajima. hmmmm....mogla bih da otvorim neki sajtic.... :D
ovakve price su nam potrebne, da malo razbiju monotoniju crnih hronika i skupstine.

frckica-j

Smrtno se zaljubio èovjek ali njihova ljubavna prièa nije potrajala.  :K2:

maYes

on se smrtno zaljubio.
nista nisu rekli za nju... :)
mozda je nju samo opila cinjenica da je nekome toliko stalo do nje..... :(

frckica-j

A ako se smrtno zaljubio i nije bilo nis¹a. da li to znaèi da je oti¹ao Svetom Petru na razgovor?  :abso:

maYes

ahaaam..... i Petar rece: daj oglas u novinama, sine :D

frckica-j


maYes

"mladi muskarac trazi situiranu stariju zenu zbog ljubavi"

:Bog

frckica-j

Ma ljubav je èudo... Naroèito prema novcu.

maYes


Bred

Sponzoru¹e i sponzori (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,3365.0.html)