Blues

Started by Jack-Jack, 25-12-2006, 22:20:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

wolfeitzckie

 Драго ми је што има ко да чује ;-). Заобиђ иалбум са Џоном Спенсером који је тешки треш, ово све остало је мање више врх!

Jack-Jack

Quote from: wolfeitzckie on 25-03-2007, 23:52:05
Заобиђ иалбум са Џоном Спенсером који је тешки треш, ово све остало је мање више врх!

Skinuh i 'Too Bad Jim'. Sjajan je :igra:!
Fala na savetima.
Nemo' se stidis, samo nastavi sa preporukama  :K

wolfeitzckie

#17
 Ej pa ne znam, ne slušam ja baš samo blues, al ajde ovo što znam. Imaš i njegovog best frienda , Junior Kimbrough-a, pa npr. Black Keys, kvalitetan beli blues, opasan je album 'the big come up', naravno klasici uvek, obožavam madijev folk singer, to je jedan od najboljih, ako ne i najbolji blues album ikad. Zatim Screamin Jay Hawkins, ali tu već ima sve i svašta, u suštini on se dosta dobro zajebava. Da, Big Mama Thornton, ali to je valjda opšte mesto, J. B. Lenoire, Big Bill Broonzy, uh da, Bob Log III, njega sam gleda ovde u Beogradu, ali to već nije čisti bluz, eto toliko, pozdravi za bluzere sa farmaceutskog :)

Smrda

a da ti pocnes da rentas te preporuke..i da naplacujes,a? :hmm :K

sve mi se djasvi.. :luda
mislim da cemo nastaviti da te maltretiramo... :igra:

wolfeitzckie

Izgleda da æu ja morati tebi ponovo da re¾em disk, a? Kako te slu¾i onaj reènik, valja li èemu? Da ne bi bilo off topic, evo jo¹ jedne preporuke: skinite pesmu 'Rumble' Link Wray-a, posle æete verovatno veæ sami kopati po internetu za jo¹. Znam da ja jesam.

Smrda

disk je super...i bas mi je pomogao...a sad od kad radimo ove tekstove,bice jos svrsishodniji...
a da ne bi bio off..sto i nije...
da,da...
mnoraces da mi rezes cd,citaj DISKOVE,jer sam ja na glyupom dial upu i nema sanse da skinem bilo sta sa neta...
tako da za sad samo pisem i pamtim preporuke...
i ondak cu da dodjem s spiskom i cdejima... :smekerica: