Najveæe prirodne grudi te¾e 12 kilograma

Started by Bred, 23-10-2008, 15:05:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Autor: FoNet | Foto:photobucket.com  | Blic

Dona D¾ons ima najveæe prirodne grudi u Velikoj Britaniji te¹ke ukupno 12 kilograma, ali ka¾e da joj je to najveæa mora u ¾ivotu.

"Veæina devojaka ¾eli da ima veæe grudi, ali ja svoje jednostavno mrzim," rekla je Dona (26).
"Kada bih mogla da ih odre¾em makazama, odmah bih to uradila."
Pored toga ¹to za sebe ne mo¾e da pronaðe nijedan konfekcijski odevni predmet, sve èe¹æe oseæa jak bol u leðima.
"Èinjenica da mi one odreðuju ¾ivot isuvi¹e je bolna", ka¾e Dona, majka trogodi¹njeg deteta kojeg nije dojila jer se pla¹ila da ga ne ugu¹i.
"Zbog straha nisam mogla da ga dojim, a sada nisam u stanju da sa njim potrèim u parku", rekla je Dona i dodala da su njeni problemi poèeli u tinejd¾erskom dobu.
"Ljudi bi upirali prstom i buljili u moje grudi, a mladiæi sa kojima sam ¾elela da se zabavljam bili su prestravljeni", isprièala je Dona.
Najveæi problem joj predstavlja nabavka grudnjaka. Po¹to njen broj ne postoji, a za izradu po meri morala bi da plati 500 funti, primorana je da nosi nekoliko brojeva manje prsluèe, zbog èega je bole i grudi i leða, pa je prinuðena svakodnevno da pije analgetike.

frckica-j

Neka ode èika plastiènom hirurgu i gotova prièa!

Bred


Enea


frckica-j

Pa i nije, istina! Ali umjesto da kuka, neka to rije¹i i gotovo! Ne vidim problem...