Promena tarifiranja na mts prepaid paketima

Started by Bred, 15-12-2008, 21:49:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

U svim prepaid tarifnim profilima primenjuje se jedinstveno tarifiranje odlaznih poziva u nacionalnom saobraæaju, tako ¹to se pozivi obraèunavaju na 30 sekundi nakon prvog minuta razgovora.

p.s. do sad je bilo zaokruzivanje na sekund.

Ovo se moze podvesti pod poskupljenje usluga tj impulsa ...  :wall: :dole: :namcor

http://www.mts.telekom.yu/index.php?ID=202&Type=1

kaja


Bred

Ono sto meplasi jeste da je ovo samo uvertiranje u uvod slican nacin tarifiranja i na postpaidu a zatim i na prepaidu moguca ponovna promena na 60+60.

Sto je jos tragicnije, ovo promenu su uveli na kvarnjaka, koliko ljudi uopste zna za to?!??!?!?!
:wall: :dole: :dole: :dole: :dole: :dole:

kaja

Ja sam sad to ovde procitala.Inace ne vodim mnogo racuna,zato sto se kontrolisem.
Uostalom kao i svi drugi.
Cula sam da u inostranstvu takodje deru, a da i ne znas :wink:
Da li mozda znas da li je ogranicen rok da se potrosi novac koji se dobije uplatom 500+ ?

Bred

mislim da za to nema roka ali ima roka za onih 1000 poruka moraju da se potrose do 15.1.2009.

:dole: :dole: :dole:

kaja


mirror-girl

E bas mi je drago...svi mts,mts,mts,pa eto vam ga vas jeftiniji operater...sto volEm sto sam "telenor-ac"

Bred

#7
A tek su exmobtelovci lopovi i biseri - besplatni razgovori posle 2.minuta?!?!!

A 99% poziva u zemlji Srbiji traje manje od minuta ...  :wall:
:face:

a i vipovci su biseri as well. :dole:

No necemo da offtopicimo ... :>:

edit -> zaboravih reci da je i telenor promenio nacin tarifiranja-presli su isto na 60+30 tako da mirorko ... :lol3: :)

mirror-girl

Quote from: Bred on 18-12-2008, 19:51:38

A 99% poziva u zemlji Srbiji traje manje od minuta ...  :wall:
:face:

Vala telenoru nije dobro sto je to uveo,ima da bankrotira,ako ni zbog cega drugog onda zbog mene sigurno :).

Bred

Ne brini se ti zbog njih, dobro su se oni proracunali ...  :wink:

mirror-girl