Pao GMail – 113 miliona korisnika tri sata bez e-maila

Started by Bred, 24-02-2009, 16:25:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Autor: Blic online |

"Guglov" i-mejl servis pao je oko 10 i 30 èasova po na¹em vremenu, a kompanija je saop¹tila da je ¹irom sveta vi¹e od 113 miliona korisnika ostalo bez pristupa svojoj po¹ti. "GMail" se vratio ne¹to posle 13 èasova, ali jo¹ nije potpuno funkcionalan.

Nakon potpuno neoèekivanog pada sistema, o èijem tipu jo¹ nema informacija osim uobièajenog "radimo na tome", tehnièari "Gugla" su uspeli da vrate GMail online, ali uz pote¹koæe.

nastavak -> http://www.blic.rs/svet.php?id=80668

dirigent

Uuu nema interneta tri sata. Sta ce biti sa nasim zivotima nedajBoze da nestane ceo dan. Moracemo da izadjemo iz kuce.

   Zamisli otici nekom u posetu? Strasno... A ono zlokobno sunce , onaj svez vazduh napolju od kog se zadihas posle sto predejnih metara. Gde da kupim stvari za rucak? Uvek su mi donosili po narudzbi. Uopste i koji se ljudi bave takvim poslovima...
   Ne smem ni da pomislim. A zamisli da sretnem jos neke druge usput. Svi ti ljudi sto smesno tumaraju bez cilja , ne bi smeo u oci da im pogledam, a zamisli neko jos i da me prepozna na nekoj od sigurnosnih kamera. Svi bi me prijatelji sa neta posle ismejavali mesecima...
                                             
              vizija sveta 2100. godine

Bred

 :funny:

Nije da nije bilo interneta nego "samo" gmail nije radio juce a ni danas na krace vreme doduse.

Poenta je u tome sto sam ja npr ocekivao par VEOMA vaznih, mozda cak i sudbonosnih emailova bas tad i sad treba da razmisljam da li su oni stigli ili su izgubljeni.  :wink:

Ono sto je jos znacajnije jeste da se jedan takav "kiks" desi bas gigantu kao sto je Google ...  :wink: