Pevaèi voditelji „Grand parade“

Started by Bred, 26-09-2006, 12:21:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Smrda

pa i ja sam isto odrasla na tome.....pa nije bilo pinka,ali bilo je emisija tipa..od izvora dva putica i zvuci naseg zavicaja.........pa ih mi nismo gledali,zasto???
mene bi moji utepali da gledam tako nesto,a i sem toga imala sam ograniceno vreme gledanja tv......i ne mislim da je kontrola tog tipa losa....pogotovu danas,kad je daljinski postao zamena za barbike,lopte,autice i KNJIGE?!?!?
A sto se zvezda tice...to po principu...sto si goliji,nevaspitaniji i ''otvorenijeg shvatanja'',to si veca zvezda!!!

Darker

Quote from: smrda on 30-09-2006, 13:14:26
ma znam da hocu...ali ja bih nesto bezbolnije i brze!!!
sta cu,pistoljem ne znam da rukujem....
znas sta,sve ,sve...mi to ne volimo,ali na zalost to je nasa stvarnost....ljudi se loze na tu emisiju,zasto?? ja ne znam,ali tako je...neki dan dodje meni sestricina da je cuvam...da napomenem,gajena bez uticaja tv...i mi se tako igramo..kad ona meni,ajde da pevamo!
ja rekoh,ajde i pocnem da izvlacim iz malog mozga...razbole se lisica...djha djiha i sve tako...i ona slusa,slusa i kad je tetka zavrsila kaze mala meni..ajde ja cu sad a ti mi tapsi....i pocne: TAKO MLADA,TAMO MLADA!!!!
osta ja u soku...ja kazem otkuda ti to..kaze-cula sam u obdanistu,pustala na uciteljica!?!?!!?
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.............................
sta dalje reci!??!?!?Q!

Vraæam se ja sa mora sa nekim Leskovèanima  basu... preko puta mene sedi neka slatka devojèica, 4 godinice... I tako ti se mi zdru¾imo, ona stidljiva pa na nagovaranje celog basa, odluèi ipak da peva...
"Mama, a ¹ta da pevam?"
"Pa, sine, onu tvoju pesmicu..."
" A koju??"
Mamica joj i¹apta na uvce i devojèica poèe:" Nisam ja tvojjjjjjjjjjjj sexy robot..." :K :K :K :K
Kuæno vaspitanje, a vaspitaèice treba potamaniti kolektivno, mi smo u vrtiæu slu¹ali bebi dol i Lepu Brenu(Vokmen mi pod jastukom, zaluðujem se muzikoooom... :loptica :loptica)
A ne ovaj kr¹!!!

Smrda

ne slusam narodnjake,ali moram reci da je LB zakon za ove ludake danas...bar ima pesmica koje su prijemcive....
mislim da pre nego osakatimo vaspitacice trebalo bi otvoriti skolu za roditelje,pa ko polozi prva dva razreda dobija dozvolu za drzanje kucnih ljubimaca i probni period od 6 meseci,pa ako polozi ide dalje i ko predje sva 4 dobija dozvolu za decu,koju mora da obnavlja svake godine!!!!!!!!!!

Masha

Pa jeste li vi ,ljudi, videli koja je guzva bila kada su birali one male zvezde granda. Ja sam bila u soku! A inace, ta prica sa vaspitacicama u vrticu je i meni poznata. Moja drugarica ima sestru koja sada puni 5 godina i kada smo jednom isle zajedno da je uzmemo. ulazimo unutra, kada ono Seka Aleksic na sve strane. Skandal! Umesto da im pustaju decije pesmice, crtace da gledaju oni pustaju neku budjavu radio stanicu i svi klinci djuskaju. Uzas!

Smrda

kakve bre male zvezde granda??!?!?
nemoj mi reci da ima izbor i za decu?????
sta bi sa festivalima tipa beogradsko prolece.....gde je tobogan danas????buaaa

Masha

Pa da, smrdo, bilo je i to - deca do 12 godina se takmice za titulu zvezdice granda. Katastrofa jedna! Mozes misliti kako sam bila sokirana kada sam videla dete od nekih 5 godina kako imitira Seku Aleksic!!! Inace i ja zalim za toboganom  :wink:

Smrda

zvezdice?!?!? :][ :][
uzas jedan...da li bre postoji neka komisija,koja kontrolise takve emisije...mislim,ako oces da imitiras Seku,to mi je ok ako imas preko 18,ali deca.....aaaaaaaaa!!!!!
ali,evo lepe vesti....uhvatila sam pesmu za evroviziju za klince...nisu lose pesmice...bar nema bunde,nerca,skinuti i slicnih reci u tekstovima...tako da,ko zna?!?
nada ipak zadnja umire....