Prijava ispita

Started by sladjafarm, 18-01-2007, 19:38:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

sladjafarm

Da li neko moze da mi kaze da li treba da prijavim analitiku za februar do 25.januara,s'obzirom da je ispit 30.januara ili ce biti neko naknadno prijavljivanje?
Cula sam da ce cak i apsolventi birati izmedju januara i februara,kao nemoze da se izadje u oba roka,DA LI JE TO ISTINA ILI JE NEKO PUSTIO BUVU?
Hvala unapred

Ajvi

#1
Prijava ispita je 26.1. u 10h (pise na oglasnoj tabli za oba roka)... Sto bas i nema logike ako si apsolvent, to kapiram.. Prilikom potvrdjivanja se "izjasnis"  :) da li si apsolventi ili ne.. Ako si apsolvent, i ne daj boze, padnes u januaru.. Imas pravo da izadjes i u februaru.. Za vas ce verovatno biti jos neki termin za potvrdjivanje za februar, nagadjam, ne znam sigurno.. Najbolje je da se to ispita, tj. da neko ko bude bio tamo 26.1. pita.. pa baci informaciju ovde..  :cvet
To o cemu ti pricas, i tekako lici na "pustenu buvu"...  :djavo  e, sto to mrzim..

V

Na salteru su mi rekli da ubacim prijavu sa analitikom lekova do 25.1. pa ako izlazim u februaru da naknadno donesem uplatnicu njima(a jesam apsolvent).

sladjafarm

Da. Upravo tako. Potvrda februara je 5.febr.za apsolvente

Sandra

Ljudi, da li mi mozda neko moze potvrditi ispit sutra(kad potvrdjuje sebi)?

Bred

sandra, ako nikog drugog ne nadjes, mogu ti ja potvrditi

Sandra

Bred bila bih ti jako zahvalna,vec sam zvala sve redom i niko sutra ne ide do faxa

Bred

ok, sredicemo to sutra :wink: