Studentkinji goreli lice, ruke i kosa

Started by Bred, 26-12-2007, 15:25:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

pig_am_am

izvinite,moze li neko da stavi neku sliku spiritusne lampe?

Vampire 666



trebas biti retardiran da bi se ovim poluubio...

BK

A ovo je neka bas fensi...nova... :Bog...ja znam onu staru skroz staklenu sa fitiljem (kao na sveci ali deblji)

Al-Jasmina

 :hm ma ko zna sta je to tacno bilo
ne bi se sve to zapalilo tako da nije nesto bas bilo nakaradno.

pig_am_am


Enea

Quote from: BK on 29-12-2007, 12:01:53
A ovo je neka bas fensi...nova... :Bog...ja znam onu staru skroz staklenu sa fitiljem (kao na sveci ali deblji)

stvarno je fensi..
i ja znam samo za tu staklenu..

Adonis_Vernalis

Izgleda da su svi izvukli lekciju, jer, dve godine kasnije, novinske tira¾e ne prodaju vi¹e sliène teme. Profani i asistenti dave i gnjave studente merama predostro¾nosti, prikazujuæi im slike unaka¾enih udova zlosreænih prethodnika koji su koristili ¹piritusnu lampu, umesto da im obja¹njavaju mehanizme reakcije koju treba da izvedu. Studenti su re¹ili da se s barem pola mozga ukljuèe u tok ve¾bi (umesto sa uobièajenom i sasvim dovoljnom treæinom), jer su krajièkom svesti spoznali da bi mogli da nagrabuse, ¹to ba¹ i nije fensi, pogotovo ne pred praznike i pred odlazak na more. A ¹ta rade vatrogasci? Verovatno idu unaokolo i obja¹njavaju mehanizme reakcija (¹to je sasvim moderno, jer i ovako i onako niko ne radi svoj posao, veæ uvek onaj drugi, bolje plaæeni).

Jedino su poludeli kerovi uvek na visini svoga zadatka: godi¹nje izujedaju uvek istu kvotu zlosreænika, o èemu se vazda pi¹e i jo¹ vi¹e tlapi i bunca po novinama, ¹to garantuje èitanost.

Ili smo, mo¾da, nauèili da se glava unaokolo nosi da bi se njome razmi¹ljalo, a ne da bi se èe¹ljala.