Pretuèen dekan u Novom Sadu

Started by Bred, 05-10-2009, 23:09:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

 Izvor: Beta
Novi Sad -- Dekan Medicinskog fakulteta Nikola Grujiæ pretuèen je veèeras u Novom Sadu, rekli su u policiji i u Klinièkom centru Vojvodine.

Prema nezvaniènim informacijama, Grujiæ je pretuèen metalnom ¹ipkom ispred ulaza u svoj stan. U Klinièkom centru je potvrðeno da su Grujiæu pregledom konstatovane lak¹e telesne povrede.

Grujiæ je iz predostro¾nosti zadr¾an na posmatranju na Klinici za ortopediju, kazali su u Klinièkom centru.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=10&dd=05&nav_category=16&nav_id=384980

an85

auuu strasno... dobro je prosao s'obzirom da je metalna sipka  :K2:

Bred


an85

bolje pitanje je ÈIME li je zasluzio

Lesko987

Koliko god da zasluzio ipak nije resenje metalna sipka.

Bred

Pa nije al' za neke ljude nema drugog resenja ...  :wink:


dirigent

nije da ovo ima ikakve veze za bilo kojim faxom poimence , ali ima na fakultetima takvih skotova , koji obaraju stotine ljudi iz svog hira . Takvima lepa rec ne pomaze , samo sacekusa i to bez obrazlozenja zbog cega ...
   Ja sam jednom u zivotu pripretio hirurgu koji je hteo da mu platim za neku uslugu stanglom, zajedno sa sve tipovima  koje cu unajmiti za te pare koje je hteo da iznudi od mene -->i dobro je razumeo poruku.
   Znam recimo situaciju od pre par godina na fakultetu PMF mislim odsek fizika
   Profesori su se toliko udubili u naucni rad i svoje karijere , da je skoro cela generacija popadala zbog izgubljenih predavanja , vezbi etc. Recimo za takve je motka bez pardona  :batina . Ili one sto  traze mito za prolaz.

   Ipak mislim da  :batina zasluzuje jedan jako mali promil medju hiljadama profesora i asistenata na nasem uniiverzitetu, pa ne treba zbog par crnih ovaca da se kalja ugled svih ostalih.

   Vivant membrum quodlibet , vivant membra que libet , semper sint in flores!
   

Lovely

Poprilièno skandalozni komentari i pozivi na nasilje... Obzirom da lièno poznajem profesora i to kao jednog od najboljih i najpravednijih u svojoj bran¹i, odgovorno tvrdim da ovo nije zaslu¾io. Iskreno, mislim da batinanje NIKO ne zaslu¾uje. Ako je to jedini na¹ naèin komunikacije, onda smo jako nisko pali.

an85

Quote from: Lovely on 26-10-2009, 18:54:10
Iskreno, mislim da batinanje NIKO ne zaslu¾uje. Ako je to jedini na¹ naèin komunikacije, onda smo jako nisko pali.

naravno da nije JEDINI nacin komunikacije,ali se ne slazem da to 'niko ne zasluzuje'.Nevezano za ovu pricu o ovom profesoru,ali konkretno u prosveti,pojedini profesori su ti, koji su se potrudili da degradiraju ugled svoje struke raznim malverzacija i izazovu ovakvo reagovanje.Njih ima vrlo malo ali kao sto narodna poslovica kaze 'zao glas se daleko cuje' na zalost.

Bokizeka

Quote from: Lovely on 26-10-2009, 18:54:10
Poprilièno skandalozni komentari i pozivi na nasilje... Obzirom da lièno poznajem profesora i to kao jednog od najboljih i najpravednijih u svojoj bran¹i, odgovorno tvrdim da ovo nije zaslu¾io. Iskreno, mislim da batinanje NIKO ne zaslu¾uje. Ako je to jedini na¹ naèin komunikacije, onda smo jako nisko pali.

Takodje poznajem profesora o kome je rec,polagao sam kod njega..i mogu reci samo reci hvale za njega a to sam slusao od svakog coveka koji je isao na njegova predavanja i na kraju bio ispitivan od strane profesora.

A da postoji odredjen broj profesora koji su veoma nekorektni,blago receno,itekako postoji!A da li ih treba batinati ili spustiti na zemlju na neki drugi nacin..ja sam ipak za ovo drugo samo je pitanje da li to kod nas uopste funkcionise.  :roll: