Vo¾dovac: SNS prvi, DS drugi

Started by Bred, 07-12-2009, 19:25:31

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

 Izvor: B92, Tanjug
Beograd -- Srpska napredna stranka osvojila je na vanrednim lokalnim izborima u op¹tini Vo¾dovac 26 mandata, a koalicija "Za bolji Vo¾dovac" 20 odbrnika.

Prema konaènim rezultatima Op¹tinske izborne komisije Vo¾dovca, za SNS je glasalo 37 odsto glasaèa, dok je Koaliciju "Za bolji Vo¾dovac" podr¾alo 28,45 odsto iza¹lih biraèa. Koalicija DSS-NS sa 8,57 odsto glasova dobila je ¹est odbornièkih mesta, a koalicija SPS-PUPS-JS je sa 6,54 odsto glasova osvojila èetiri mandata. Cenzus nisu pre¹le ni G17 i SRS i LDP.

nastavak -> http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=12&dd=07&nav_category=11&nav_id=396732



Nikoliæ: Na Vo¾dovcu sa DSS-NS
| Izvor: B92, FoNet, Beta, Tanjug
Beograd -- Naprednjaci i koalicija DSS-NS formiraæe vlast u op¹tini Vo¾dovac. Ispod cenzusa ostali su SRS, G17 plus i LDP.

Dan posle lokalnih izbora na Vo¾dovcu, Srpska napredna stranka tvrdi da je veæ obezbedila veæinu za formiranje op¹tinske vlasti i da æe joj partner biti koalicija DSS-Nova Srbija. Osim ubedljive pobede naprednjaka, koji su osvojili 26, od ukupno 56 odbornièkih mandata, lokalne izbore na Vo¾dovcu, treæe u poslednjih godinu i po dana, obele¾ilo je to ¹to su cenzus pre¹le samo èetiri stranke.

nastavak -> http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=12&dd=07&nav_category=11&nav_id=396783

iwanna 87

A u radikali padaju....... :)) Eto sta se desi kada Toma ode.. napred Tomo!! :))))

Bred

Sumnjam da ce njima ovaj totalni fijasko uopste  dopreti do mozga ...  :wall:

iwanna 87

Nasa politika je kao kupovna torta.. Na ok fina,ali kad je probas  :bljak:...

Bred


iwanna 87

Prepricali su mu ukus! :)))) Ne pijem ni losu kafu,a kamoli jedem losu tortu! :)

Bred

I kao sto sam rekao sam im je opet krivac nedostatak para i slicno.

Istu pricu tupe mesecima.

I bas im je jako tesko priznati da su toliko porasli samo i jedino zahvaljujuci Nikolicu.


iwanna 87

Xexexex,i kazem opet,kad je mogao jedan bravar da vodi drzavu,moze i Nikolic! :))

dirigent

zavrsi se i to... A svi se upirahu da pokazu kao  da je taj Vozdovac biti ili ne biti...  Bravo za Tomu , ali su mi dozlogrdili svi u paketu zajedno sa Tomom. Sto sam stariji , sve vise shvatam koncept svi su isti , premda sam uvek opredeljen za neku varijantu (valjda ce ovo drugo da potraje jos) .

Bred

A ja sam postao totalna flegma sto se tice politike. Ne mislim da ce nam biti ista bolje ko god da dodje. Kad su uspeli da se ipare socijalisti i zuti, vise me ne bi cudilo da se spare i Grobaro(e)vi i zuti. :K