Manijaci u javnom prevozu

Started by Darker, 22-11-2007, 15:31:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

D o koga si se to trljao???  :F :F :batina :batina :K :K

lycos

Quote from: ArUeNaWiThRa on 23-11-2007, 11:27:22
pa ako je ucestalo, ili ako se ti pomeris, a on za tobom,pa nastavi pipanje,trljanje i sl...
ko me pipne-pipnem ga u glavu !

josefina87

to je,sto je najgore,svakodnevnica,a niko nista ne preduzima!
moja drugarica i ja smo bile u polu praznom prevozu(mislim u odnosu na one guzve u 31,ovde je i te kako bilo mesta za stajanje)
tip se pribijao uz nju i u pocetku hajde pomislis,slucajnost..ona se pomerila..a on za njom..povucem je dva tri metra-covek ponovo dodje-e,onda je ona pocela da vice na njega da je ostavi na miru i skloni se od nje..svi u autobusu su se samo okrenuli na sekund i to je to..kasnije je(kada nam je neki gospodin ustupio mesta) rekao cikica ispred nas da smo trebale da se njemu obratimo jer se on bavi takvim stvarima...izvini,a kada je ona vristala bukvalno,niko nije imao komentara,a kamo li da je nesto uradio...

alfie

Pa,moraju i manijaci da se prevoze! Neæe valjda pe¹aka da idu...
A sad druga bi stvar bila kada bi napunili jedno vozilo GSP-a samo manijacima!
To bi bila stvar! Onda bi ja predlo¾io gde da se odvezu...

lijepa bosanka

Samo kastriranje takvima poma¾e...i to odmah,na licu mjesta!!! :*: :*: :*:
Mene je tako neki poèeo da 'miluje' po guzi u 95-ici(definitivno baksuzan bus,jer me u istom neki manijak poku¹ao opljaèkati!!!)..imala sam sreæe jer je bilo dovoljno da ga drsko i ljutito pogledam i pomjerim se...a on je iza¹ao na sledeæoj stanici...ali da je nastavio...ne znam gde bih ga prvo mlatnula!!! puc
Ba¹ smo èesto ¾rtve mu¹karaca!!!

Darker

Èek bre LB, ¾rtva si ¹to te neko milovao? Pa ¹ta bi onda bila da te neko tukao? :116: :116: :116: :siza: :siza: :siza:

ThymusMedica

#21
Quote from: lijepa bosanka on 06-12-2007, 21:07:03
Samo kastriranje takvima poma¾e...i to odmah,na licu mjesta!!! :*: :*: :*:


ja imam makaze :~ :~ :~ :~

Dacica

hvala Bogu da je to neko spomenuo..majku im njihovu, ti ljudi prosto nisu normalni!!! i uvek nekako mene. ja ih puknem laktom, a oni me belo gledaju, tipa: ma daj, znas i sama da zelis .. fuj :djavo

Bred

Dakle ne okretati pozadinu neznancima u gspu. :siza: