Prona¹la mi¹a u pakovanju keksa!

Started by Bred, 11-02-2010, 18:53:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Pre nekoliko dana sugraðanka koja je u Novim Banovcima u lokalnoj radnji pazarila pakovanje keksa poznatog proizvoðaèa neprijatno se iznenadila kada je po¾elela da ukuæane poèasti njim. Naime, kad je otvorila pakovanje i odvila foliju, osim keksa, na stolu se na¹ao i "preparirani" mi¹!


Da to nije usamljen sluèaj i da se osim hrane graðani èesto dobiju i "nejestiv dodatak" potvrðuje za Press predsednica Centra potro¹aèa Srbije (CEPS), Vera Vida.

- Nedavno, takoðe, u glavnom gradu jedna majka je pripremajuæi hranu za dete, izruèiv¹i deèju hranu iz pakovanja u èiniju, ugledala metalnu ¾icu! Javio nam se nedavno i Beograðanin koji je kupiv¹i kobasice u privatnoj mesari u jednoj zatekao i poveæi metalni komad. Pa, graðanin koji je u èokoladi na¹ao ve¹taèke zube - nabraja Vida.


nastavak -> http://www.pressonline.rs/sr/vesti/beograd/story/100536/Prona%C5%A1la+mi%C5%A1a+u+pakovanju+keksa%21.html

rodiæ

ha,ha,ha.dok se proizvodio keks,mi¹ u¹ao,oni zapakovali keks i mi¹ uginuo jer nije mogao izaæi.e,al sam se ismejala!

bozana


Bred


krajina


bozana

Lijepo.Covjek uzeo tirolsku salamu, ali u sredini je bio mis.

Mashrum


Moj drug kada je otvorio konzervu pa¹tete, ukrstio je pogled sa svinjskim okom u sredini konzerve.
Pa vi sad jedite pa¹tetu..
:run

an85


Bred


Kamicak


Bred