skripta 2005/2006

Started by SPRING, 27-06-2006, 08:33:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

SPRING

Da li ima neko vredan, ko je isao na predavanja iz farmaceutske hemije tokom ove godine, a hoce da mi pozajmi svoju skriptu na par dana, da je iskopiram?

Unapred hvala :) :) :)

mullala

Hocu i ja, hocu i ja!!! :loptica
pliiiiiiizzzzz

hrizantema

kakva je cuvena skripta 585?ili putnik?
ova 585 je bas neuredna, a japicajzla, pa me nervira.

mullala

Ja sam spremala iz 585... ok je, mada nedostaje dosta stvari. I uzasno je neuredna. Idealno bi bilo uciti iz knjige to sto je napisano u skripti, ali treca knjiga jos nije izasla (ja mislim).
A za Putnika ne znam...

Al-Jasmina

Ja sam iskopirala "Putnika" (bwahahaha, tek sad skapirah da je to to...)
putnik je inace skripta pisana u rokovniku ove nekad cuvene agencije...
i uredno  je mada ima mozda i vise nego sto treba, ali je pokusaj podvalacenja onoga sto profesor predaje u njoj prosao neslavno ...
Nabavila sam obe knjige i na to cu se osloniti kad kucne moj trenutak! :)

Coolgemini

Prvi put cujem za ova imena skripti :Bog :Bog
E svasta moze da se izmisli :K
Nego,ja imam neku skriptu koja se sastoji iz dva dela,na pocetku prvog dela su izvucene grupe lekova kao sadrzaj...
Koja je to skripta?? :>

Al-Jasmina

Nije ti ovo Cik pogodi skriptu   :F ne budi neozbiljan sav!  :)

Nego, toplo savetujem sto svezija predavanja, uprkos svemu!
I najbolje bi bilo da ih sami komponujete...
ako ima problema - uparite se sa nekim kolegom, koleginicom pa sto vi ne uhvatite, on/ ona ce... i obrnuto!

crazy ball

Cool: to su ti dve kopirane sveske jedne nase starije koleginice...ima svasta nesto u njoj...i vise nego sto je potrebno
putnik je ok,ja sam ucila iz njega ali sam od analgetika presla na onu drugu,bila mi je lepse napisana i slozenija...medjutim u putniku nema price o insulinu,a ni u jednoj skripti nema antilipidemika niti kompletnih antikoagulanasa i trombolitika u onom obliku kako su predavani!!!!!!!    :Bog  :Bog
mislim da se ne treba mnogo baviti knjigom,ima gresaka-pazite! ali ipak neka pitanja sam ucila iz knjige    :Bog
te profe sa farmaceutske treba    :F   :F   :F
sta reci...ta farmaceutska se sluzi parolom-snadji se   :K

zivanshe

aa, coolG, zar nisi primetio da svi na predavanjima paralelno vrte stranice nekih skripti, u chijem zaglavlju, kad se malo zadubish, pishe "putnik"? :lol2: simpatichno. :smile: ja nemam pojma odakle cu da uchim: nishta ne mogu da po'vatam na predavanjima... :ohwell:

katarina

I ja vrtim, neke...al nisu Putnikove.

Crazy, jel mislis na Jovanine skripte? (te druge sto nisu "Putnik")?
Ja imam te, a vi ljudi sto jos uvek piskarate, nabavljajte skripte, mnogo je lakse, a kuci ko voli nek prepisuje...

mackica

ja sam cula za dve skripte....za putnika i jos jednu koja je navodno obimnija i na kraju ime neki doddatak iz organske 2 tipa izvucene funkcionalne grupe i rezonantni efekat....
e tu skriptu trazim....kazu da je obimna ali jako dobra....
pa ako je neko ima nek se javi rado bi je pozajmila na par dana da iskopiram
hvala unapred...

Wolf

A knjiga? Cuo sam da prvi deo ima da se kupi u
skriptarnici, a drugi u kopirnici :hmm

zoe

Добро си чуо. :)
Трећи део још није изашао, али биће и то једног дана...