Uticaj drustva na emotivni zivot pojedinca

Started by Bred, 23-09-2006, 22:28:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vladimir

Sad sam ba¹ to pomislio! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Oæe¹ li ti da je prebacuje¹ ili ja? :K

AquArius

Sliku brisem, jer imam problem da je prebacim!
I dosta  :OFF

hulio_salinas

ma temica je ba¹ simpatièna...

xexe... ali za¹to niko ni¹ta ne pi¹e???

sandric

Iskrivljena slika sveta,promasen redosled pravih vrednosti,svi teze necemu a ne mogu to da definisu....drustvo i mi....sve je vise konformista,polako se stapaju,svima je novac na prvom mestu....uh drago mi je sto sam materijalno obezbedjena pa se izdvajam iz gomile i stavljam ljubav na prvo mesto....

Smrda

a da nisi obezbedjena,a!?!??cc....kad su pare u pitanju,znam samo sledece...to je sve cesci izgovor za socijalnu zatupljenost!!!!
ajmo u grad-nemam pare
ajd ovamo...-nemam pare....ok,ok...sve je meni to jasno,ali nisu bas pare potrebne za sve....sta bi sa snalazljivoscu?!?!?
za setanje nisu potrebne pare,za izlet iliti piknik takodje....
shvatam da je standard mali,ali isto tako mislim da je novac sve cesci izgovor za nedostatak volje...a zasto nema volje???...nema se vremena,a sto?..pa puno se radi,jure se novci...
i tako sve u krug,i covek postade masina.....

Vampire 666

pare zaista tu nisu problem, mada suzavaju izbor mogucnosti,ali onda mata radi bolje i sve izlazi iz klisea...

willie the scot

Quote from: sandric on 30-09-2006, 23:01:47
....uh drago mi je sto sam materijalno obezbedjena pa se izdvajam iz gomile i stavljam ljubav na prvo mesto....
ovo zasluzuje citat bez komentara.

Smrda

Quote from: Vampire 666 on 03-10-2006, 06:33:16
pare zaista tu nisu problem, mada suzavaju izbor mogucnosti,ali onda mata radi bolje i sve izlazi iz klisea...
upravo to.....onda se osoba vise trudi,naravno ako zeli...i postaje bolja i jaca licnost,pa je uticaj drustva na njegov emotivni zivot zanemarljiv,tj ne moze da bude negativan,vec samo pozitivan uticaj!!!