Uskoro u bioskopima!

Started by tarantulica, 04-08-2007, 07:08:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tarantulica



Premijera "Pukotine" 15. avgusta

Premijera amerièkog filma "Pukotina" zakazana je za 15. avgust u Domu sindikata, saop¹tio je srpski distributer "Tak".

Re¾iju filma "Pukotina" potpisuje Gregori Hoblit ("Iskonski strah"), a pored Hopkinsa i Rajana Goslinga u filmu glume i Dejvid Strejtern, Rozamund Pajk, Embet Dejvid, Bili Burk, Klif Kurtis, Fiona Sou i Bob Gunton.

Glavnu ulogu igra, naravno, Entoni Hopkins, jedan od najcenjenijih i najtalentovanijih glumaca svih generacija, koji ide iz uloge u ulogu i pored toga ¹to se bli¾i 70. rodjendanu.

Partner mu je Gosling koji glumi ambicioznog mladog pomoænika okru¾nog tu¾ioca, dok Hopkins tumaèi lik nauènika èija je specijalnost mehanika pukotine, koji je odluèio da ubije ¾enu zbog neverstva i "dizajnira" savr¹eno ubistvo.

"Dva puta sam u ¾ivotu igrao kriminalce, Hanibala Lektora i ovog. Ovaj voli da kontroli¹e. Preciznost ga fascinira, ali to je upravo i gre¹ka u njegovoj prirodi. Za njega su ljudi igraèke. Voli da hoda po ivici i malo je pametniji nego ¹to bi trebalo da bude, ¹to ga na kraju i upropa¹tava", izjavio je Hopkins.

Za Hopkinsa je bilo dovoljno da samo jednom proèita scenario, pa da potpi¹e ugovor.

Posle filma "Pukotina", Hopkinsa æemo gledati u filmu Roberta Zemekisa "Beovulf" u ulozi kralja Hrotgarda, pored Andjeline D¾oli i Reja Vinstona.

(Tanjug)



Jedva chekam  :~ :~ :~

Mashrum

Jipi jej!  :loptica Jipi jej!
I ja-a.  :happy:

igrackica

Ko ne :)
Hopkins je ziva legenda!

zoe

Кад смо већ код Хопкинса... Маслачак ми рече да се он у филму "Кад јагањци утихну" појављује целих 17 минута! И тако ја остадох без текста :shock

Цар :Bog

Maslacak

Da... i time dr¾i i rekord najkraæeg pojavljivanja na filmu koje je dobilo Oskara :)

A evo i da upotpunim informaciju izvorom :wink:

http://www.imdb.com/name/nm0000164/bio
(ta info se nalazi u Trivia delu)

dakle, nije ni celih 17 :K

THE legenda :>

Girl

Film je odlican!!! Upravo sam ga gledala. ;) ( sifra: Zabac )

tarantulica

Veæ se pojavio na dvd-u?  :shock

Da li vredi da se gleda na kompu ili ipak da odem do bioskopa?

Ivke

 Da li je neko mozda vec gledao "Nema rezervacije" sa ketrin Zitom ,prekjuce je bila premijera, ako se ne varam?...Mislim da nije los izbor za odmaranje mozga u ispitnom roku...

aziraphale

Quote from: Maslacak on 06-08-2007, 12:11:07
dakle, nije ni celih 17 :K

:shock

laaaadno.
kakav car!
gledao sam film toliko puta i nijednom nisam primetio da ga tako malo ima.
svaka cast.

jevtabo

Ma ovaj film mu je samo da plati racune...
Njegova gluma je ok,ali film nema nikakvih kvaliteta...ne donosi
nista novo
Tipican holivudski film.Po sablonu....Najmanje 5 ovakvih filmova
nedeljno izadje u USA.
Da se razumemo, mislim na Fracture