Recovery podataka sa ostecenog HDDa

Started by mullala, 17-11-2006, 09:20:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

mullala

Trebaju mi telefoni firmi koje rade recovery (idealno bi bilo uz cenovnik :) ), i to mi trebaju relativno hitno.  :a
Ako neko od vas zna nekog ko to radi, ako ste imali slucaj spasavanja podataka pa znate da neko radi dobro, i to za "ne preterano velike" pare, molim vas da mi date neki kontakt te firme.

Hvala unapred!  :cvet

Adonis_Vernalis

Racunski centar naseg fakulteta? Za "dz" ili za gajbu piva? Meni su to svojevremeno uradili. Mozda ce i vama...

Vampire 666

Ako ces to raditi u nekoj firmi spremi se da platis...to je skup sport, a cena zavisi i od toga koliko i kako ti je ostecen hard...Ima jedna firma u Lominoj..prosetaj do njih...ne mogu se setiti broja, ali kad prodjes ulicom jasno se vidi tabla s natpisom...

mullala

Znam, cene se krecu od 50 eura pa na vise (zvanicno) ali ti niko nece uzeti manje od 100 :)
Interesantna je ta ponuda za nas racunski centar samo nisam toliko dobra sa njima da bih mogla da im odnesem neciji hard disk na popravku :D
Da je moj, pa ajde...

Bred

mullala ja znam lika koji to radi i naplacivao je po mb spasenih podataka. ako se nisi snasla do sad javi mi da bih ga nekako kontaktirao