Igrice

Started by Darker, 23-11-2006, 14:01:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Darker

Po¹to vidim da se pominju po drugim temama, a da ne pravimo off :angel:
Elem, dve igrice koje sam pre¹ao: need for speed, porche unleashed
i Castle Woolfenstein, ili kako se pi¹e, idem i kokam nemce :K
Da, i QuakeIII arena nije lo¹a... ali nisam igrao 100 godina, a nikad u ¾ivotu i¹ao na Conter strike :stid:

Dread Lord

Konacno sam nasao neku temu o igricama  :)
Ovako trenutno igram:Lineage 2,Medieval 2 Total War-preterana igra svima je preporucujem.Need For Speed Carbon-Igricu sam presao,sada igram chalendz.Gothic 3 - Igra je odlicna ali je i mnogo zahtevna.Company of Heroes - Igrica je preterano uradjena.FIFA 2007 - Odlicano uradjen nastavak.PES 6 - Po meni kao i svaki pes los !!! World of warcraft - Trenutno igram na piratskim serverima,ali sada treba da kupim original igru samo da skupim malo vise kinte da mi bude osigurano igranje makar pola godine.Scarface The World is yours - Igra je preterano uradjena,ima mnogo krvi sto ja obozavam  :) i sto je najbolje od svega lik je Al Pacino a ne kao u Gadfather neki sasvim drugi lik !!! Counter Strike - Tu igricu svi vec dobro znate  :wink:
Igrice sto sam presao:Ima ih mnogo nabrojacu samo neke sto mogu da se setim...Need for speed sva tri dela,Spiderman,Komsija iz pakla oba dela,Tony Hawk Pro Skater(valjda se tako pise  :stid: ) dva dela...

dyki

aj ja na kratko: posto volim strategije a odavno nemam vremena za igrice ostao sam jos relativno navucen samo na Civilization... Eto :)