Aleksandra Kovac dobila MTV nagradu

Started by Bred, 03-11-2006, 08:23:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Darker

Svaka njoj èast, ali kad èujem onu njenu debilnu pesmicu na radiju, po¾elim da momentalno èujem Cecu da se dekontaminiram!! :shock :shock :shock Kapirate onda? Daleko da je to jedino ¹to mo¾e da primiri¹e mtv-u, a Van Gogh i Marèelo?

pekmez

#16
Quote from: Maslacak on 03-11-2006, 12:52:38
Ma bljak...
Ja navijala i glasala za Sidartu... :(


Ja isto. Glasao sam i za A.K. ali vise za Sidartu. Slusao sam K2 i A.K. posle toga ali ove 2 nove pesme mi se ne svidjaju. I o kakvim zemljama 3. sveta pricate, to koriste burzuji i globalisti pokusavajuci ostvariti ciljeve, ne mogu da verujem da neko drugi to koristi i nasa zemlja nije u toj kategoriji, ljudi 3. kategorije!

Dukica

Grozna je i ona i svi ostali na MTVju..dala bi joj besplatan tretman kod frizera,umesto nagrade! kao,moze i Srbija da peva rnb. uzas! SESA je zakon za nju..bar je "srpska majka"... :K
Sidarta ruls!

pekmez


Dukica

jeste  :cvet,al me mrzi da nabrajam malobrojne koji mi se svidjaju,pored Sidarte,ai ne mogu da ih se setim trenutno,koliko mislim da su dobri..nadam se da nije kardinalna greska?! :police:

dissolved girl

@pekmez

mi smo ti psihicki zemlja treceg sveta...

@smrda

ne mogu da joj cestitam na uspehu kad ja to ne dozivljavam kao uspeh  :wink:

Maslacak

#21
Ma generalno ni ja to ne dozivljavam kao neki uspeh...samo to nisam rekla...
Nisam rekla ni to da ne podnosim ni MTV (iako sam htela), pa da ne znam ni zasto ista pisem ovde, samo zato sto bi ispalo da pljujem samu sebe jer gotivim Sidartu... ali oni su verovatno jedini...

Ima smisla to za zemlje "treceg sveta" (bar nas oni tako dozivljavaju)i ... "nas" uopste ne kandiduju u normalnim kategorijama, vec imamo svoju, koja se bazira na tome da pobedi onaj koji je najslicniji trenutnoj MTV sceni.

I istina, eto, na MTV se probise pored nje jos nasi reperi, a imamo trenutno solidnu rep scenu (iako ja rep stvarno ne mogu da smislim)... i Darkwood dub i slicne alternativne papazjanije... ali ona ipak najvise lici na "stranjsko" pa je zato nominovana...a i pobedila :>

K2...BUAHAHAHA :lol:... kakvo je to sraanje bilo... :K :K :K
...mislim...moje skromno misljenje... :angel:

Darker

Buljaka buljaka - bljaka

Ali, meni bilo ok i kad je otpor dobio mtv nagradu, pa mi je ok i ovo...

pekmez

Uh oni i B92 su dobili nagradu od svojih finansijera.

Smrda

Quote from: Darker on 06-11-2006, 08:52:10
Svaka njoj èast, ali kad èujem onu njenu debilnu pesmicu na radiju, po¾elim da momentalno èujem Cecu da se dekontaminiram!! :shock :shock :shock Kapirate onda? Daleko da je to jedino ¹to mo¾e da primiri¹e mtv-u, a Van Gogh i Marèelo?
marchelo...mislim da da,ali nisam sigurna da bi se van gog dobro proveo na mtv....

Darker

©to, pa njega jedino i viðam na Adriji...

Maslacak

Ja nisam naletela na Van Gogh...
mada ne gledam Adriu...slabo inace gledam tv...
Ali mogu oni, zasto da ne... ima neki hrvatski bend, mislim da se zove Vatra, vrteli su se na Adrii...kad sam ih videla, zaudarali su mi na VG bas...pa ako mogu oni, moze i VG sigurno... :>

Smrda

pa nisam bas sigurna koliko su komercijalni za mtv...jer ipak se sve svodi na to,zar ne?
van gog je ipak...suvise nas bend,ako me kapirate....ne verujem da bi prosao...pogotovu ako bi u konkurenciji bili komercijalnijih bendova i zvukova...

chicio

super je sandra i normalno da smo nakliktali za nju, ali koliko je prodala albuma i imala svirki?

Maslacak

pa i Siddharta je baas slovenacki bend, i trenutno ne postoji nijedan bend na mtv-u sa slicnim zvukom (bar da ja znam)... pa itekako prolaze.
van goghu fali mozda samo malo komercijalnija produkcija... (mada, i bolje pesme trenutno :K)
ali kazem ti, taj bend Vatra je skroz u VG fazonu, pa se vrteo bas dosta.

E sad, to da li bi bili nominovani za best act, nesto je drugo, ali o tome i ne pricamo... Mada mislim da bi cak i to mogli, sa starim pesmama...