Detoksikacija organizma

Started by philoserbiana, 13-06-2008, 07:20:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

philoserbiana

da li je neko od vas sproveo neki program za detoksikaciju organizma?

katarina

Ja sam samo pila zeleni caj...po litar dnevno.
inace, izgleda da sam ja jedina koja se ugojila u srecnoj vezi... :box

philoserbiana

samo zeleni caj bez unosa hrane  :hmm
ni ja nisam nesto smrsala,valjda zato sto nas nasi muskarci dobro 'rane  :K

zerocool

Postoji vid detoksikacije gde valjda mesec dana zivis na neri, to je neka tecnost koja zamenjuje sve, to se valjda leti radi. Sve je valjda jer nisam smarala, ali pitacu, a postoji i onaj lavor, pa preko nogu, mada to tako rade da ustede, da je pitanje koliko je dobro. Znam zenu koja je zavrsila skole po rusiji, a oni znaju sve o takvim stvarima pa cu pitati kad je vidim.
A sto se deckova tice, treba se svadjati pa miriti  :smekerica:.
Ja sam smrsala zbog jednog glupog ispita na faxu, svi znaju koji je, a od tada se manje gojim, a i od nerviranja mrsavim, a do tog ispita je bilo skroz suprotno.

ðurða

postoji i detoksikacja gro¾ðem.Moja drugarica je 3 dana unosila samo gro¾ðe i potrbne kolièine vode :) i na taj naèin izbacila toksine.Prporuèio joj biolog.Nisam sigurna da bi svi mogli da izdr¾e- ja prva nisam ali ona ka¾e da je efikasno-i smr¹ala je i mnoooooooooooogo se bolje oseæala posle. :wink:

philoserbiana

taj "lavor"o kome pricate je Pure magic spa...ali mi nije jasno na koji nacin se tasko toksini izbacuju...vode u toj posudi u kojoj su stopala promeni boju u zavisnosti od vrste i kolicine toksina...da li neko zna u kojim kozmetickim salonima u bg to ima?da se raspitam malo...georgij nazarov preporucuje jednom nedeljno da se pije samo voda tog dana,ali ne bilo koja voda,vec preciscena ili destilovana.ja licno nisam nikada cula da se prodaje negde destilovana voda za pice.a nemam ni cime da je precistim kod kuce.jedino mogu da je kuvam i kada se prohladi da je pijem takvu...inace odlican recept...UJUTRU NASTINU POPITI CASU PROKUVANE VODE,ODLICNO ZA DETOKSIKACIJU I SKIDANJE KILOGRAMA...ukus je bljutav,ali je zdravo  :cvet

philoserbiana

ÈI©ÆENJE ORGANIZMA Limunova dijeta
- 2 ka¹ike javorovog sirupa
- 2 ka¹ike sve¾e isceðenog soka od limuna
- malo ljute crvene paprike ili ðumbira u prahu (za ubrzanje cirkulacije)
-300 ml vode Pijte 6-12 èa¹a ovog napitka dnevno kada osetite glad ili znake slabosti. Dijeta traje 7- 10 dana, a primenjuje se 3- 4 puta godi¹nje.
preuzeh ovo sa neta

zerocool

Znam ja gde ima taj detox lavor, moja mama ide ko te zene na akupunkturu, a ona mi je objasnila da je poenta koja voda se stavlja, mora neki najlin da bude u njemu, a u svakom sl se pore otpusavaju i tako izlaze toxini, a bitno je da se izbaci voda i opet operu, jer se inace zalepe. Ima tu sto stvari na kojima neki koji ne znaju ili znaju pokusavaju da ustede, ali najveci biser je kad uljima posle toga masiraju stopala, pa zapuse te pore. Ajde ako budes htela javi mi na pp pa ti dam njen mob, a tamo ona ima svasta, pa se i ti mozda odlucis na bockanje  :cvet

Enea

#8
ej!
ja sam sprovela tu kuru detoxa.
zbog zdravstvenih problema porodica ga je kupila!!!
so u vodu i elektroliza..

izvlachi toxine da prostite u p.m.
meni do te mere izvuklo, da je ono shto nije moglo da izadje, ostalo uchaureno... i sad imam problem.. vremenom bi se on ispoljio, al bar ne za narednih deset god :ninja:


Quote from: zerocool on 13-06-2008, 15:22:19
Ima tu sto stvari na kojima neki koji ne znaju ili znaju pokusavaju da ustede....

a tamo ona ima svasta, pa se i ti mozda odlucis na bockanje  :cvet

znam da ponegde imaju svashta od opreme, a isto tako znam da osoblje nije obucheno za rad na toj opremi..

hocju ja na akupunkturu.. koliko kosta desetak odlazaka?


Quote from: philoserbiana on 13-06-2008, 10:33:23
inace odlican recept...UJUTRU NASTINU POPITI CASU PROKUVANE VODE,ODLICNO ZA DETOKSIKACIJU I SKIDANJE KILOGRAMA...ukus je bljutav,ali je zdravo  :cvet

NEKA BUDE TEMP TELA, da organizam ne troshi E na zagrevanje iste! :cvet

philoserbiana

ja hocu i na masazu,ali da mi preporucito strucno i zensko osoblje...sramota me je  :stid:

zerocool

E ja sad pola na pm, a pola ovako.
Ova zena i masira, valjda siacu radi, a ne znam koliko je to para.
Inace kod nje svega ima, ali ja sam izucila akupunkturu i biorezonantno skeniranje, to je neka sprava koja meri funkciju i toksicnost svih organa, ono je uzas kad vidite sta vam sve fali.
Iglice se kupuju, ali moze cela familija, jedna je 3eura, a od problema zavisi broj. Bockanje je 10eura.
Bocka se samo ruka

Enea

[off]hvala, mozda pride uspem da se oslobodim straha od igala[/off]

zerocool

A igle ispaljuje iz neke hemijske, ne boli nista. Mada ja sam bila u pms-u prosli put, hormoni su mi skroz poludeli, pa mi je cela ruka pulsirala. Ona zena je tako blesava, da uopste ne obratis paznju na igle