Galerija

Started by AVENDON, 11-06-2006, 20:45:34

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

AVENDON

Sve sam ih ja radio, hvala, hvala, :embarrased:.............

Druga ti ne znam.......

zoe

Изложба Петра Јоксимовића траје до 7. јула на већ поменутој локацији. Ко има времена, нек сврати!

SandraD.

Quote from: AVENDON on 29-06-2006, 12:25:00
Sve sam ih ja radio, hvala, hvala, :embarrased:.............

Druga ti ne znam.......

Moram priznati da se ne razumem ne¹to mnogo u slikarstvo i u fotografiju,ali ipak imam potrebu da iska¾em svoje mi¹ljenje u vezi sa fotografijama koje sam upravo pogledala.Dosta su dobre,iz prostog razloga ¹to imaju nekog duha u sebi,nisu povr¹ne.Mislim da si vrlo ve¹to uhvatio trenutak,a to je va¾no,taj neki psiholo¹ki momenat.Portreti su malo setni,verovatno si ¾eleo da prika¾e¹ neku patnju kroz njih,èak i ono kuèence mi je nekako setno;no mo¾da se varam,to je mo¾da neki trenutni do¾ivljaj.Ima jedna pijanistkinja,zove se Milena,a preziva isto kao ti,mo¾da ti ne¹to doðe...

AVENDON

Quote from: SandraD. on 01-07-2006, 18:28:12Portreti su malo setni,verovatno si ¾eleo da prika¾e¹ neku patnju kroz njih,èak i ono kuèence mi je nekako setno;no mo¾da se varam,to je mo¾da neki trenutni do¾ivljaj.Ima jedna pijanistkinja,zove se Milena,a preziva isto kao ti,mo¾da ti ne¹to doðe...

Sve te fotke su nastale kada sam poceo da se bavim fotografijom, i nastale su u par meseci, a tada sam bio valjda u takvoj fazi.

Mada ja obozavam da se smejem i salim, ali to na fotkama ne volim da vidim, to mi je nekako izvestaceno.......

Hvala puno na komentaru.......

yeca

avendone, ima¹ ti jo¹ slika...
vidjala sam ja jo¹...
onaj tvoj ortak...... :)

nasty girl

Avendone one fotke su stvarano fenomenalne...svaka cast... :happy: :happy:

vladimir

#36
Bacite pogled na ove slike:
http://dalma83.deviantart.com



To je jedna od slika mog drugara koje mozete naci na adresi koju sam dao na poèetku poruke.  :)

SandraD.

Evo nekih ulja na platnu,koja krase moju sobu

SandraD.

bareljef izbliza i izdaleka,pa uzivajte....

Ajvi

Quote from: AVENDON on 29-06-2006, 12:25:00
Sve sam ih ja radio, hvala, hvala, :embarrased:.....

Ja obozavam dobru fotografiju.. Stvarno si profi..  :pljes:  Kako si i gde poceo time da se bavis?