Ozbiljna veza Vs Kres kombinacija

Started by stef, 02-12-2006, 02:12:47

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Koliko ste imali seksualnih partnera?

0-3
24 (54.5%)
3-5
6 (13.6%)
6-8
5 (11.4%)
9-12
1 (2.3%)
13-15
0 (0%)
15-20
1 (2.3%)
vise od toga
1 (2.3%)
necu da ti kazem celavi!
6 (13.6%)

Total Members Voted: 44

Darker


Darker

Pa ja rekoh to za one koji ne mogu... A mo¾e¹ i levicom, nije frka:-)
Poenta je da sex sa prostitukom nije sex sa lutkom ili robotom...

Al-Jasmina

Apropo Darkerovog posta,
ne kupujte od US Robotics-a
ko zna ko od njih upra¾njava ''kombinaciju'' sa onim ¹to vam posle prodaju... :K

A inace,
i ja se sla¾em da je èudno da se taj neko ne mo¾e suzdr¾ati za toliko?

Al-Jasmina

Hmm neki ljudi apstiniraju decenijama, bez ozbiljnih posledica...
a zdravlje se moze ocuvati i na druge nacine,
ali ako vam je taj primaran, samo napred :)

Bred

Evo da ja konacno banem i na ovu temu posle 16 napisanih strana[ bolje ikad nego nikad]. :wink:
Dukice, tvoje rezonovanje je donekle ok, teoretski ali u praksi, ne bi ti bas bilo prijatno da znas da se tvoj dragi sexa sa nekom tamom devojkom/zenom/babom itd. i garantujem da nista posle toga ne bi bilo isto. :wink:

Bred

i zaboravih da dodam-imajte na umu da sex spada u primarne potrebe i  kao takav, ne trpi dugo odlaganje zadovoljenja, jer u suprtonom izaziva frustracije. razno razne. :wink:

willie the scot

otkad je svijeta i vijeka niko nikad nije imao seks bez posledica...cak i ako ne kazes devojci da si se kurvao,ti ces znati...i ta negativna energija ce sigurno naci svoj "outburst"...
u zivotu se sve gradi na snazi volje...pa i ljubav.
ko uopste zeli seks sa prostitutkom,jeste nekad vizualizovali to?

AquArius

(ne dizem prasinu, pokusavam da vratim temu na neki kolosek  :wink: )

ok, sa ove tacke gledista (nije mi nista...  :K ), biram ozbiljnu vezu,
svidja mi se ovaj koktel hormona
...

Maslacak

I ja biram ozbiljnu vezu :happy: Zapravo - biram vezu... nebitno koliko je ozbiljna, ali da podrazumeva podjednaku duhovnu, koliko i fizicku "razmenu" :>

Ali ja biram i spontanost. Automatizovanost, proracunatost - kod mene dobijaju manje poena. Sex s prostitutkom mi je zato bljak. Pre bih shvatila neku slucajnu prevaru, sa bilo kim...
To govori: ja ZNAM da ne mogu da izdrzim bez sexa, i idem SAD da ga kupim.
A situacija tipa: "'bes ga, nije te dugo bilo, jednostavno se desilo u datom trenutku i prostoru, nisam planirao, nisam zeleo, pokusao sam da te sacekam..."
to mi je normalnije, ljudskije, prihvatljivije...
Naravno, tu jeste problem sto moze doci do razvoja emocija, ali onda neka i dodje, ako je tako trebalo...
zivot je jednostavno takav, spontan, nepredvidiv, zato je i divan...
kao sto neko ovde rece... najgore je biti robot :wink:

Sorry ako sam mnogo iskocila iz teme...ali meni je sad zao da brisem...zato ostavljam Aqui da odradi posao :K

Maslacak

E ne znam...meni je bas zbog tog potpunog nedostatka emocija i duse, sve to bljak :> Sex s prostitutkom znatno umanjuje grizu savest zbog prevare jer se zna da je bez emocija, a griza savesti mora da postoji da se ne bi preteralo...
Ali nema veze sa kres-semama, tako da necemo vise o tome :happy:

AquArius

#235
Malo nam ode tema,
zaista!  :police:

Quote from: Maslacak on 10-01-2007, 00:23:08
A situacija tipa: "'bes ga, nije te dugo bilo, jednostavno se desilo u datom trenutku i prostoru, nisam planirao, nisam zeleo, pokusao sam da te sacekam..."
to mi je normalnije, ljudskije, prihvatljivije...

E vidis, ja bih ga molila, ako dodje do te "ljudskije" situacije, da me pre nje obavesti pod obavezno,
jer ovde gde sam ja sad ('ajde sad mislim na neko iskustvo i zrelost), vise niko nije blesav da u to poveruje,
da se to, eto tako dogodilo...

Imamo temu i o prevari Varate??? Kad??? (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,1120.0.html), jer ako neko nadje kres kombinaciju u vezi, ja to smatram prevarom.

Dakle, ozbiljna veza ili ozbiljna kres - kombinacija?  :>

I posto sad postoji teme O prijateljicama...
U ovoj temi - ko pomene prostitutku - prostitutka!
:>