Izmi¹ljeno slavlje

Started by Korisnicko Ime, 14-01-2007, 16:20:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Korisnicko Ime

Veèeras mi je „pun kufer“.

      Znam gde sam, znam za ¹ta sam, i svoje ne delim sa drugima bar u najliènijim deteljama. Ali Serbische Neues Yahr nikad nisam ocenjivao visokom ocenom. Ta ¾elja za dirinèenjem me uvek nervirala. „Nadiroditi Iroda“, pisao ©ekspir. A mi to, iz godine u godinu. Nekad, u Titovo vreme to je kao bilo skrivano, u ponoæ 13. Januara smo slu¹ali iz kojih stanova puca ¹ampanjac i mislili kako su eto oni hrabri i slobodni.

      Veèeras, sramota me je. I trga pred nekada¹njom Saveznom skup¹tinom i mog pogleda na TV ekran. Nek me bude sramota samo za sebe, neka mi oproste oni koje nije sramota i koji su tamo bili, ali iluzija o narodu kome pripadam je ipak iluzija, a realnost „®ivela.....!“

Ko nije gledao i video ¹ta se sve de¹ava sa akterima na¹e politièke i estradne stvarnosti u nakaradnoj kombinaciji domoljublja , sretan nek ¾ivi u svojoj iluziji, a ko je video nek se potrudi da ne zaboravi da stvarnost izgleda gore nego ¹to izgleda.

Zaboravite ovu i ovakvu Novu Godinu, ¾ivite Svoju i najlep¹u sa onima koji su Vam oku i srcu dostupni.

No comment...

Bora upravo peva "Anðela......" slepci tumaraju u gomili

taman tako!!!

Svetozar Cvetkovic

blog B92

Smrda

"...Bora upravo peva "Anðela......" slepci tumaraju u gomili

taman tako!!!..."

nesto ne gotivim ovoga coveka,ali svaka cast za no comment..

Alnus Glutinosa

da sam malo pametnija i ja bih nesto ovako napisala...

cvjetic

....ja sam danas gledala i zgrazavala se koliko je ljudi bilo na trgu... :roll: :roll: :roll: :roll:

                    bas je  NO COMMENT!

Darker

QuoteZaboravite ovu i ovakvu Novu Godinu, ¾ivite Svoju i najlep¹u sa onima koji su Vam oku i srcu dostupni.
:Bog :Bog :Bog za ceo text, ali ja sam postupio po savet, iako ga nisam znao...