Princ Albert slusa turbo-folk???

Started by mikele, 11-01-2007, 23:55:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mikele

Dragana saraðuje sa princom Albertom

Sledeæi put kada bude i¹la u Montekarlo, Dragana Mirkoviæ æe verovatno svratiti kod princa Alberta na kaficu. A mo¾da popiju i èaj, to je ba¹ plemiæki. ©alu na stranu, ali njih dvoje su odskoro poslovni partneri!
(http://img207.nono9.us/my.php?image=zabavadraganamirkovicha0.jpg)
- Moja televizija DM SAT odnedavno saraðuje sa ministarstvom turizma Monaka. Na¹a ekipa je nekoliko puta i¹la u Montekarlo, pratimo redovno tamo¹nja kulturna de¹avanja i zanimljivosti iz d¾et-seta... - ka¾e Dragana.

- Princ Albert je saznao da smo veoma gledana satelitska televizija, koju prate svi biv¹i Jugosloveni,
kada sledeæi put odem u Montekarlo - prièa Dragana koja se potpuno posvetila radu na televiziji.

- Kao dete se radujem svakom projektu. Trudimo se da imamo ¹to vi¹e intervjua sa zvezdama i za sada nam dobro ide. Uradili smo emisiju sa Anastasijom, „Pusi kets dols“ koje su u kameru uzviknule: „Mi volimo DM SAT“ - prièa Dragana.

(BLIC)

:][ :][ :][ :][ :][ :][ :][ :][ :][ :][

Smrda

okay...
jesam li ja jedina koja nije znala da postoji ova TELEvizija??!?!?
i gde se ona gleda?

mikele

Nisam ni ja znao do danas.Upravo mi je danas jedan drug rekao kako je neka njegova ortakinja bila u Becu za novu godinu kod nekog lika koji svira sa Draganom Mirkovic.I on je vodio tu ortakinju kod Dragane kuci(kuca je cista perverzija sa vise ili manje ukusa  :K :K ) i onda im  je Dragana pricala kako ta njena televizija sljaka extra i kako je extra gledana medju gasterbajterima.
I onda gle slucajnosti ja bas danas posle tog saznanja procitam u Blicu ovo cudo  :hm :hm :hm.

Smrda

leeeleee...
nemam nista protiv ako je program ok...
nadam se...
dovoljan nam je pink + palma  :roll:

Adonis_Vernalis

Lako je princu Albertu da slusa sta god mu padne pod desnicu ruku... U njegovoj glavi, to sve spada u odrednicu "diversity"... svacega ima pod Kapom Nebeskom, pa i turbo-folka... Nego, da mu mi posaljemo Acu Lukasa... to je prava stvar... Ima da fijukne...

hulio_salinas

i u kutiju od diska da mu posaljemo malo "belog"... da na pravi nacin dozivi: "Belo, oko mene sve je belo..."   :K

Smrda

bolje to nego da trazi licnu kartu :> :>

mikele

Quote from: hulio_salinas on 12-01-2007, 14:09:08
i u kutiju od diska da mu posaljemo malo "belog"... da na pravi nacin dozivi: "Belo, oko mene sve je belo..."   :K
Ima on vec belog(mada je kod nas verovatno jeftinije,pa bi mogao da ustedi koji euro  :K ),tako da ce mu disk biti dovoljan.A tek kada bi cuo Gogu i njene gacice.Onda bi odlepio skroz  :V :V