Izbori 21. januara 2007.

Started by Bred, 10-11-2006, 14:44:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Za koga æete glasati

DS
DSS
SRS
LDP
SPS
Za neku drugu opciju
Neæu glasati
G17+   :-)

stef

#270
 To sto je predsenik jedne stranke optuzen za ratne zlocine dovoljno govori sta svet i EU misle o toj politickoj partiji...Ta ista stranka je napisala najgori zakon o obrazovanju...I dalje podrzavaju svog predsenika kao da je ratni heroj...Obicna prostacina, dvorska luda :luda, koji pored celim svetom koristi kocijaski recnik, a predstavlja se kao diplomata svoje zemlje...Bruka i sramota za Srbiju! Samo neobrazovani  mogu da podrzavaju takvog coveka i stranku koja njega podrzava! Covek je javno podrzao masakr u Srebrnici, najvecu mrlju u istoriji Srbije...Trebace nam decenije da speremo to. Razumem da gastrbajteri koji su zavrsili 3 razreda osnovne skole veruju u bljuvotine koje prosipaju radikali, ali studenti, akademski gradani...to mi je vec tesko...

Roben

Pa meni je mnogo prihvatljivije kad neko podrzava Radikale nego na primer Cedu,Sonju Biserko i Natasu Kandic koji na sva usta govore da su Srbi genocidan narod. Ja sve najgore mislim o Seselju ali ako objektivno pogledate on je u Hagu potpuno nevin tj. optuzen je za verbalni delikt. Ove dve babe koje Ceda podrzava na sva usta pluju srpski narod i govore samo o zlocinima koje su Srbi pocinili a svi ostali narodi su zrtve. Radikali dobijaju glasove samo zato sto Medjunarodna zajednica ne prestaje da nam postavlja nove i nove uslove, Hag je ocigledno antisrpski jer su oslobodili Nasera Orica dokazanog zlocinca i Agimu Cekuu dozvoljavaju da se bavi politikom a i verovatno ce ga osloboditi :namcor

Bred

lock. imamo temu o politickim strankama a seselje mislim da smo sazvakali.