Adonis i Habanerasi

Started by Adonis_Vernalis, 14-08-2006, 10:21:50

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Da li ste zainteresovani za ucestvovanje u osnivanju i radu hora Farmaceutskog fakulteta?

Da
13 (65%)
Ne
5 (25%)
Ne znam
2 (10%)

Total Members Voted: 20

Alnus Glutinosa

Zoe, 'ajde precizno smislite...dan, cas, mesto...ne mogu da sirim - trla baba lan...  :hmm

mullala

#241
Ja mogu da kazem da ce od sutra postojati sveska.
Mada ona zvanicno nece biti "otvorena" dok ne kazemo jos detalja.
Ali ko je nadje, slobodan je da se upise u istu :P

A hint: sveska ce se nalaziti negde na faxu... :>

zoe

Alnus,

Потпуно си управу. Треба да се још договорим са неким људима око детаља. За сада је довољно причати да ће ово ускоро бити...

Ма боли ме глава од свега...

Како рече Mullala, биће свеска у коју је шожељно да се заинтересовани упишу. Сваска ће највероватније стајати у РЦу.

cvjetic

ja sam vec pocela sa PR-om,ali nisam naisla na zavidan odaziv...ja sam prilicno omatorila takodje,a nisam cuvala glas..mislim da necu biti od velike koristi sto se tice izvedbe...ali tu sam da pomognem... :cvet

zoe

Ауидиција је оглашена у новој теми...http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,5334.0.html

philoserbiana


Adonis_Vernalis

Da ne ispadne kako sam ovu temu zanemario... Nisam nista zaboravio. Ni slova! A samo cu jednog dana da bahnem i eto... Nemoj da nisam upozorio...

zoe

Јест. Ову тему треба чувати за писање утисака са Велике медитеранске турнеје. Ако сте на то мислили... :hmm :)

Smrda

mediteranske???
zar nije prvo u planu neka planinska??? :hmm :luda

zoe

Ма ова тема је почела у Шпанији, па је ваља тамо и заокружити... Биће једног дана, сад макар маштамо... Барке од соли и слично... :)

Adonis_Vernalis

Da... bese nekad Barquito de Sal...

zoe

Збиља, професоре, је ли вам жао што пропаде идеја о хабанери? Пало ми је то на памет...
Тј. бар за сад је пропала... :>

Adonis_Vernalis

#252
Ne, Zoe, tek sada je ta ideja pocela da tinja...

Kad god dodjem na probu hora, ja vidim par desetina mladica i devojaka i cujem isto toliko lepih glasova... Nikada necu zaboraviti beskrajnu plazu u Torevijehi, nekoliko tetrapaka spanskog crnog vina (jeftinog, ali dobrog) i hor koji u ponoc peva punim glasom, da se do obliznje Afrike cuje...

Soprani su mi, trenutno, blizi srcu. Altovi su moja stara slabost. Uh, oh...

Enea

Ako vam zatreba producent- javite se =))