„Mobilkom Austrija“ startuje u Srbiji 1. juna

Started by Bred, 17-02-2007, 16:22:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Maslacak

Pa eto, meni nije ni palo na pamet da mi to treba :)
nemam ja pojma, moje potrebe zadovoljava, racuni su mi niski, i meni je super :happy:
Ne kazem da je MTS losiji, nemam pojma kakvi su, samo kazem da sam Telenorom zadovoljna.

Bred

Mozes kod mtsa daproveris stanje pod uslovom da nisi u nekoj biznet mrezi[primer etc biznet mreza]. e onda si u katastrofalnoj situaciji.
3g se kod mtsa naplacuje 99din pdv i ok funkcionise ali imaju samo par kanala (rts2,b92 i sos) i ko ce to da gleda? :wall:

Maslacak

A dobro, sto se 3G-a tice, treba vremena da to zazivi...
Mislim da je mts malo pozurio da bi bili ispred konkurencije.


Roben

Quote from: Bred on 16-03-2007, 11:45:55
3g se kod mtsa naplacuje 99din pdv i ok funkcionise ali imaju samo par kanala (rts2,b92 i sos) i ko ce to da gleda? :wall:
стално тражиш неке негативне стране  :namcor
а што не гледаш мало нпр. да МТС има 3Г какав такав а Теленор нема никакав

Vampire 666

Quote from: Bred on 16-03-2007, 11:45:55
Mozes kod mtsa daproveris stanje pod uslovom da nisi u nekoj biznet mrezi[primer etc biznet mreza]. e onda si u katastrofalnoj situaciji.
3g se kod mtsa naplacuje 99din pdv i ok funkcionise ali imaju samo par kanala (rts2,b92 i sos) i ko ce to da gleda? :wall:


pa nece da ti serviraju kablovsku za dz....

Bred

roben, uvek gledam realno i krajnje kriticno.
Vampire, naravno da nece al poenta je upravo da privuku sto vise korisnika u promotivnom periodu da bi oni nastavli sa koriscenjem 3g-a i nakon isteka promotivnog perioda[kao sto je to bio slucaj kada je kretao gprs] a sa ovakvom ponudom programa i ne uvodjenjem novih samo ce odbiti korisnike.