Anketa

Started by Bred, 24-05-2007, 12:33:31

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Ja sam im se vala juce "osvetio" za onaj prvi kolokvijum [mada nisam bio bas toliko rigorozan prema svim asistentima  :>] a koliko sam video oko sebe svi su im i davali 1, 2 ili najvise ocenu 3.
:K

spavalica

i to im je mnogo!!! zasluzuju 00,00. :djavo

Ajvi

#2
Najgori institut na celom fakultetu! Toliko su arogantni i neprijatni ..na kraju se desi da su "zaboravili" da nam sve ispricaju na vezbama, pa iscimaju celu petu godinu da se ponovo pojavi, sitnica..  :batina
Cak su jednu grupu biohemicara bezveze zakazali, nima je njihova savesna asis. to vec ispricala, pa su ih pustili kuci..  :ohman:

jecapereca

Quote from: Ajvi on 06-06-2007, 15:32:31
Najgori institut na celom fakultetu! Toliko su arogantni i neprijatni ..na kraju se desi da su "zaboravili" da nam sve ispricaju na vezbama, pa iscimaju celu petu godinu da se ponovo pojavi, sitnica..  :batina
Cak su jednu grupu biohemicara bezveze zakazali, nima je njihova savesna asis. to vec ispricala, pa su ih pustili kuci..  :ohman:

@ajvi o cemu pricas, ne razumem te.
Da li je u pitanju ono maleno predavanje o benzodiazepinima ili mislis na nesto drugo?

mikele

Ја нећу ништа да кажем :K

Ajvi

@JecoPereco, ako treba' da nacrtam nema frke..  :cc29: mislila sam na to.. na dodatno cimanje za "maleno" predavanje..
kao da prvi put ove godine drze vezbe! Pa mozda neki stvarno i drze..  :116:  :siza:  Nije tesko zakljuciti..

jecapereca

@ajvi, :21: nikakva skrivena namera nije bila u mom pitanju vec me je interesovalo da nije bilo jos neko cimanje da dodjemo na fax a da ja to nisam znala
Ja sam se prva ljutila sto nam "maleno" predavanje nisu odrzali u sklopu redovnih vezbi kad smo i onako sate i sate provodili besposleni cekajuci da se oni udostoje i da nam pregledaju praktikume
Btw ja nisam ni dobila anketni list, nadali su se losim ocenama pa nisu poneli dovoljan broj