U najavi nove epizode „Boljeg ¾ivota“

Started by Roben, 24-03-2007, 23:24:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Roben

U najavi nove epizode „Boljeg ¾ivota“

Scenarista jedne od najpopularnijih serija u biv¹oj Jugoslaviji "Bolji ¾ivot" Sini¹a Saviæ najavio je da æe uskoro poèeti snimanje novih epizoda te popularne sage o porodici Popadiæ i njihovim dogodov¹tinama.

Na ideju o ponovnom snimanju serija najverovatnije ga je podstakla i visoka gledanost serije koja je, tokom poslednje reprize na Radio-televiziji Srbije, bila oko 25 odsto i tako bila jedna od najgledanijih emisija u Srbiji.

"Nove epizode trebalo bi da prate Gigu, Emiliju, Sa¹u, Viki i Bobu i njihov ¾ivot posle svih ratova i nevolja koje su zadesila ove prostore. U nekim neformalnim razgovorima Paviæ je otkrio da æe Giga pre¾iveti dva infarkta. Viki se vraæa iz Afrike sa Ivom, Boba se o¾enio i dobio naslednike, a Sa¹a i Koka ¾ive zajedno", potvrdio je za beogradski list "Press" izvor iz RTS-a.

I direktor RTS-a Aleksandar Tijaniæ izjavio je da postoji moguænost snimanja novih epizoda "Boljeg ¾ivota", ali da za sada ne mo¾e da potvrdi kada æe projekt biti realiziran.

Veæina glumaca koja je tumaèila likove porodice Popadiæ izjavila je da bi bilo vrlo zanimljivo ponovo naæi u ulogama koje su obele¾ile njihove televizijske karijere.

(MONDO)

qwertz

Ovo je bas lepa ideja! Ali samo da ne pocnu da menjaju glumce!

AquArius

O Boze :wall:

A posle toga neka snimaju nastavak Surde,
a posle Surde Srecne ljude...
Nastavak Pozorista u kuci je vec snimljen.

Sta mi placamo!

Roben

видиш да је криза идеја
сад су снимали Позориште у кући
Бела лађа је фузија Тесне коже и Срећних људи
не могу ништа ново да смисле  :bljak:

AquArius

cist bezobrazluk.
to ti je kao iz onog vica -
voz stoji,
izadjite i drmajte,
da misle da jos idemo.

ja ne razumem poentu pustanja toga vise.
hoce da stvore iluziju onih "dobrih starih vremena"... sta li vec.

ma  :bljak:

a o tome smo vec negde i pisali.
ali ne moze a da te ne provocira,
kad se konstantno ponavlja!

:(

Bred

Pa ja se samo bojim da ne bude kao sa Tesnom kozom tj Belom ladjom koja mi se btw uopste ne svidja.......