Najmanje 32 mrtvih u masakru u Vird¾iniji

Started by Roben, 16-04-2007, 21:37:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Smrda

ja sam mislila da necu videti gore komentare od one teme o zeni B.Dj.,
ali
avaj,sudbino kleta!!!..
Pa sta vam je ljudi...
ne razumem kako neko uopste moze da komentarise ovo sto se desilo??
(bilo ciju stranu da zauzme,ako tragedija ima dve strane?!?!?)

sorry za offffff

Darker

Imam ja ne¹to da izjavim za dnevnik:-)
Vest dana je da je u Americi ubijeno 33-je i ranjeno jo¹ 30-ak ljudi(studenata, abitno)
Vest dana nije da je negde u isto vreme u Iraku ubijeno 200 ljudi.

Sa druge strane, meni je najveæa ¾rtva tamo Èo, pa taman i da je ostao ¾iv... Zato ¹to je sebe stavio u taj polo¾aj. samo se malko zbunio, pa pobio sve one sliène njemu, umesto da pojuri te mamine zlatne papagaje, koje je pljuvao...

A poslao je nekoliko poruka, svaka mu èast za marketing(samo èekam jednog dana, samo èekam...): U Americi svako mo¾e da uðe i da pobije 50 ljudi u ¹koli.
U Americi je tako lako uzdrmati ljude i otvoriti im oèi, da je recimo kosovski san mnogo realniji od tog njihovog, amerièkog.
Amerika je vrlo plodno tlo za svaki vid terorizma. Psihièki, fizièki, internet, koji god... ovo je samo vrh ledenog brega na koji je ukazao Èo... Kamo lepe sreæe, da su te ¾rtve dovoljne za neke korenite promene...
O neeeee, Vamp, nisu Azijati korov. To su Ameri:nametanje novog svetskog poretka, bez obzira na ¾rtve. A tek æe ih biti. Mada one nisu bitne. Da jesu, ne bismo traæili sauèe¹æe na njih, nego bismo preduzimali konkretne korake(i mi).
O da, u pravu je Èo, krivica je na¹a. Mogli smo da ga spreèimo. Kao i svakog Èo-a na svetu koji se rodio. jedino krupne ribe, koji se kriju iza milijardi ne mo¾emo da spreèimo...
60 ljudi je vrlo mali broj...

pereca


nasty girl


Roben

и Даре отворио душу :luda
реци им
да су глобалисти да рокају где стигну тако је Даре  :Bog :Bog :Bog

Masha

U Americi vest dana nikada nece biti da je u Iraku ubijeno 200 ljudi. Da je Co uradio to sto je uradio bilo gde drugo na ovom svetu, a da tu nema Amerikanaca, to nikada ne bi bila vest dana u Americi. Slazem se sa ovim sto je Darker rekao, a najvise sa onim da 60 ljudi nije dovoljan broj da se svest Amerikanaca promeni. Pa posto se nista nece promeniti meni je zao tih ljudi koji su izgubili zivot na celu sa Coom. Krivo mi je i sto su opet dobili sansu da glume zrtve na racun tamo nekog momka iz Koreje.

mikele

Наравно да тих мучених 60 студената(или колико већ) није довољно да они мало размисле о својим поступцима.Зато они и даље настављају са својим манипулацијама.А најбољи пример за то је да свуда наводе како је он из Јужне Кореје,а нигде не спомињу да већ 15 година(од својих 23) живи у Америци и да је он у ствари њихов производ.Они су га направили таквим. :namcor
Мени је жао тих људи,студената,али као што каже наша стара пословица ''како си посејао,тако ћеш и да береш''

Shaft

Ma to je sve zbog brze hrane i holesterola !!! :face: :face: :face: :face: :face: :abso: :abso:
P.s UAAA MOD!!!